Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esély arra, hogy ez még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy ez még változhat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek régen bejöttem, de nekem akkor nem jött be, mert egy másik srác tetszett. Alapvetően nagyon jó barátok vagyunk, pár hónap elteltével viszont én szerettem belé. Próbáltam felé közeledni, amire viszonylag pozitívan reagált, így felvetettem neki, hogy mi lenne, ha megpróbálnánk. Először azt mondta, neki ez nem menne, mert szerinte nem érzi azt, amit én, majd egy hét múlva megkeresett, hogy mi lenne, ha elmennénk ketten valahová beszélgetni. Elfogadtam a meghívást, a találkozón viszont az lett a végkifejlet, hogy nem arról van szó, hogy nem tetszek neki, csak jelenleg ő most nem érzi ezt a dolgot köztünk, így fél, nem tartana sokáig, ha most összejönnénk, fájdalmat pedig nem akar nekem okozni.

Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor van-e esély arra, hogy ez az "érzet" később mégis feléled benne, és meggondolja magát?



2018. jún. 28. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze! Még jó hogy, csak idő kell neki. Nem utasított vissza és ez jó pont mert más nem gondolt volna bele h neked mennyire fájna egy rövid kapcsolat szóval törődik veled. Alakul, de meg kell hogy szeressen
2018. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy bennem sokkal több minden van, ami tetszik neki, mint más lányokban, de mégis nem érzi jelenleg, hogy ez működne kettőnk közt. Nem értem a gondolkodását, mert ha beszélgetünk, egyértelműen érzem, hogy vonzódik hozzám, de mégis csak baráti szinten akar maradni, azokkal a más lányokkal pedig összejönne.
2018. jún. 28. 21:41
 3/7 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez volt es mar nem vagyunk egyutt :(

De ha barati szinten akar maradni akk hagyd lehet majd eszbe kap h te kellesz neki

2018. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy egy tündér aranyos,kedves csaj vagy nagyon jó gondolatokkal,de külsőre nem olyan vagy,mint akire ő vágyik.
2018. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem utasított vissza, ha nagyon sarkosan akarunk fogalmazni. Változhat még szerintem, de ez nem egy-két nap, hanem hetek/hónapok kérdése, hogy mégis végiggondolja és máshogy dönt arra 60-75% esély van, de nem tudok biztos számot, esélyt mondani.
2018. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló, ezt cáfolnám, mert régebben/most is nagyon sokat bókolt a külsőm kapcsán, mondta hogy gyönyörű lánynak tart, szerintem ha valami visszafogja, az inkább a belső tulajdonságokhoz kapcsolódik.
2018. jún. 29. 19:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. jún. 29. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!