Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (Lent részletesen)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Lent részletesen)

Figyelt kérdés
Na szóval most megyek új suliba,kb már minden osztálytársam ismerem,de van egy srác akivel túl jóba lettem....beiratkozás napja óta minden nap beszélünk és mondta hogy tetszek neki. Viszont én egyszerűen nem tudom mit érzek mert tetszik is meg nem is...(viszont semmivel se akarom megbántani)Nem tudom mit tegyek hisz meg osztálytárs is lesz..ahh légyszi segítsetek

2018. jún. 29. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalok könnyen megértik egymást, legalább is a mi korunkban így volt.

Szerintem próbáld meg jobban megismerni, találkozzatok személyesen többet, menjetek el együtt valamerre (nem randiszerűen). Ez után benned is tisztázódni fog, hogy érzel-e valamit, és ha igen mi az. Nem muszáj azonnal összejönni azzal, aki szerelmet vall, van időtök. Osztálytárssal már nem annyira szerencsés. Mi van, ha szétmentek? Kínos lesz a dolog és cukkolni fognak, azzal is ha együtt vagytok.

Te tudod, mit teszel. Majd írd meg, hogy mi lett végül! :)

2018. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kaphatnék még tanácsokat?

2018. jún. 29. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Várj! Hagyj magadnak időt, hogy átgondold, mit szeretnél! Ezt csak te döntheted el, te ismered az érzéseidet :)
2018. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi nekes is

De azert meg legyszi irjatok otleteket boven! :)

2018. jún. 29. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!