Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Hátrány, ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hátrány, ha egy lány szereti az animéket?

Figyelt kérdés
Rajtam külsőleg nem látszik, hogy “animés” lennék, de nagyon szeretem őket. Titeket mennyire taszítana, ha az ismerkedés során kiderülne, hogy a lánynak tetszik ez a műfaj? Megváltozna a már kialakított képetek róla?

2018. júl. 2. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna mivel én is szeretem nézni
2018. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Legalább lenne végre ember akivel mehetek a conra! :D 16/f
2018. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Az én barátnőm is nagyon szereti a jampi szex animéket, nincs is ezzel semmi baj :-D
2018. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
5# azért mert te nem szereted még nem kell másokat elítélni te szaggatni való utolsó senkiházi :D
2018. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha nem viszi túlzásba oké.
2018. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azt ítélsz el akit akarsz, az ja a te jogod. De ha nyíltan teszed azzal nem egy jogi szabályt sértesz ;) Ráadásul csak megjegyzem hogy a korod a viselkedés miatt, illetve a nyelvtan könyvek hanyagolása miatt könnyen megtudható. Ilyenkor már tente van, ne full idegen lányokat próbálj zaklatni gyakorin. Majd ha nagyobb leszel megérted hogy ez nem emberi dolog.
2018. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. 19/F
2018. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

Figyi kislány, én is szeretem az animéket és úgy vagyok vele, hogy akit ez zavar az jobb lesz ha kisétál az életemből. Aki meg szeret az elfogad. Elég egyszerű.

17/L

2018. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd :D
2018. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Előny!
2018. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!