Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerhetem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

István2004 kérdése:

Hogyan ismerhetem meg?

Figyelt kérdés
Helo...szóval tetszik egy lány Szombathelyen járok suliba (nem tudom miért írtam le)én nyolcadikos leszek szeptemberben ő pedig hetedikes.És sokszor szemezgettünk meg minden tudjátok óooooo istenem rámnézett kategória, és az a helyzet ,hogy én eléggé félénk vagyok próbáltam már közelíteni hozzá de nekem annyira a suliban nem megy a csajozás.Lány mindig a barátnőivel lóg és sosem látom egyedül. Nincsen valami tippetek hogyan közeledjek hozzá? Most pedig itt a nyár szerintetek bejelöljem facebook on ,vagy várjak szeptemberig?Válaszokat előre is köszönöm :)))))

2018. júl. 8. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem Facebook-on mindenképp jelöldbe.ha netalántán a lány nincs a barátnőivel akkor meny oda hozzá és kérdezd meg mijen volt az első órád vagy mijen órád volt épp de eszt majd csak szeptemberben kérdezd meg a suliban aztán ha össze barátkoztál vele akkor hívd el egy fagyira vagy valahova és bróbálj megvele kedves lenni csak legyen önbizalmad és barátkozz vele késsőb akár még is mondhatód neki hogy szereted. Sok sikert barátom. ;)
2018. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

meikbe jársz? én is szhelyi vok.

jelöld be sztem is aztán majd írj rá pár nap múlva

2018. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is szombathelyi vagyok. Írd már le privátba légyszi, hogy melyikbe jársz :D.
2018. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen jelöld be és a suliba meg próbálj vele beszélgetni!
2018. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Majd megíom hogyan alakultak a dolgok ;)
2018. júl. 10. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!