Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

No name 2 kérdése:

Hogyan lehet a leggyorsabban és a legjobban elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát erre mai napig nem jött rá senki 😅😅


Esetleg annyit tudsz tenni, hogy mással lekötöd a gondolataidat.. pl. Menj el a barátaiddal squasholni, etc..


És az idő mindent meg fog oldani, sajna egyik napról a másikra nem fog menni 😅😅

2018. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyen plátói szerelmed egy híres emberrel.
2018. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
keresel mást aki leköt.
2018. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából képtelenség elfelejteni és kiszeretni valakiből két nap alatt. Feltéve csak akkor, ha nem voltak őszinte érzelmeid iránta. Bocsi, de ugyan azt a sablon szöveget tudom ajánlani: sírd ki magadat, sírj egy barátoddal, menj el bulizni bandástól. Azután egyre jobban halványodik majd a szerelem.
2018. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de minél jobban el akarsz felejteni valakit, az annál nehezebb lesz. Tudom, hogy ez a válasz nem fog tetszeni, de itt tényleg idő kérdése. Nekem 2 évembe telt, pedig volt közben bőven elfoglaltságom.
2018. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 3 hóbapja volt egy fájdalmas pont az életemben szerelem ügyben, ami miatt nagyon le voltam törve...

Mivel még 2 hónapig reménykedtem, hátha még van esély nehezebb volt. De magamban elindult egy folyamat, ami a továbblépés volt. Még vártam rá, de tudtam, hogy ezt csak a fantáziám szüli, hogy majd a lány visszajön. Nem jött. Sírtam, tomboltam, már lassan depressziós állapotban voltam, de rájöttem, hogy ezzel csak magamnak teszek rosszat, mert őt már ez úgysem érdekli. Kisebb életmódváltáson mentem keresztül. Próbálj meg minél optimistábban és pozitívan hozzáállni a dolgokhoz. Vissza fogsz még emlékezni biztos, de egyre haloványabb lesz minden. Természetesen nem tűnik el semmi, de ezt gyorsan nem lehet letudni sajnos, ha komoly érzelmeid voltak az illető iránt.

2018. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!