Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két évig voltunk együtt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aliazzi kérdése:

Két évig voltunk együtt a barátnőmmel 1 hónapja szakitott velem. Elém állt es azt mondta szakítani akar. Semmi előjele nem volt. Beszéltem vele és már azt mondja nem szeret nem hiányzom és egyedül akar lenni. Tudnátok valami tanácsot adni esetleg?

Figyelt kérdés

Részemről ez nem az első szerelem így tisztában vagyok már valamelyest a dolgokkal. Neki viszont én voltam az első.

Szeretnem megoldani mert ő az a lány akivel ha veszekedtunk is vagy probléma volt hihetetlenül boldog voltam.

És ez nem vissza emlékezve szépült meg hanem a barátoknak családnak is mindig ezt mondtam. Mindennap imádkozom érte és kérem istent hogy vigyázzon rá és jusson nekem az o kegyelmèből hogy bebizonyithassam hogy ne az alapján válasszon part magának hogy nem iszik hajlandó dolgozni stb hanem mert a szerelemert érdemes küzdeni.

Tényleg rendkívül fontos ez nekem.

Legtöbben azt tanácsolták hagyjam és talán idővel hiányzom majd neki

De félek ezt talán úgy veszi hogy elfogadtam és már nem küzdök érte.

Ő az első olyan lány aki fontosabb mint saját magam. Ne értsetek félre nem vagyok önző. Az alapvető önzőségre gondoltam. Nagyon nagyon fontos és úgy érzem hogy ez egy olyan dolog amiért utolsó lélegzet vételemig küzdenem kell annak ellenére hogy tudom ha ezt az utat választom sok fájdalmat kell elvisenem majd. De érte megéri. Sokkal könyebb lenne valóban elfelejteni és magamra koncentrálni de általában a “könnyebb” iút sosem a helyes út.

Ő úgy gondolja nem közös az utunk.



2018. júl. 10. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress egy másikat.
2018. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Én a 2. héten szakítottam volna veled. Ilyen szöveget kellett 2 évig hallgatnia? Mondanám, hogy atyaisten, de félreértenéd. Szerencsétlen csaj.
2018. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14 éves voltam, amikor elkedztem olvasni a szöveged. 63/F
2018. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nem egészen ilyen válaszokra várnék persze ez is vélemény és köszönöm.

De az hogy vallásos vagyok nem rossz dolog. Ebben a zavaros világban számomra ez ad egy erkölcsi normát amivel ma kevesen rendelkeznek.

Ezáltal tudom mi a hűség például. De hát kinek mi a lényeges ugyebár.

Talán ha egyszer kerültök hasonló helyzetbe amit nem kívánok soh, majd megértitek mennyire fontos lehet egy embertársatok biztató szava.

De felvoltam keszulve ezekre a válaszokra.

Sajnos az én fiatal korommal szemben ma már bárki hozzáférhet az internethez.

2018. júl. 11. 00:55
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányok nem szeretik az ennyire nyomulós srácokat... Ismerős a helyzet, én is tűzbe mentem volna érte, de hamar rájöttem, hogy semmi értelme. Minél inkább vissza akartam szerezni annál jobban elüldöztem. Persze 2 hónap után írogatott meg hiányoztam neki, de nem fogadtam vissza, mert hát kinek kell olyan lány aki egyik percről a másikra szakit veled és olyanokat mond, hogy nem szeret. És lehet, hogy neked ő fontos volt, de próbáld egy kicsit elengedni, mert lehet hogy hiányozni fogsz neki. Nyomulni fölösleges, mert mint írtam akkor még jobban elkergeted. Ha pedig eltelt legalább 2 hónap akkor kezd el keresni, próbálj vele beszélni. És ha ennyire isten hívő vagy akkor biztos így akarta, jobbat szán neked... :D
2018. júl. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ.

Igen ezek jó tanácsok. Igyekszem megfogadni őket :)

Hát remélem nem veszett ügy és sajnos igen én is sokat kerestem amivel talán méginkább elloktem magamtól de most tényleg békén hagyom hátha segít. Én is gondoltam rá hogy talán isten akarta. De megmondom őszintén nagyon sokszor úgy érzem hogy ez nem arról szól hogy majd jön egy másik aki jobb. Sokkal inkább úgy érzem hogy ezáltal tanít olyan dolgokra amikre eddig nem. Persze nem tudhatom de bízom benne hogy megsegít :)

Köszönöm mégegyszer. Biztató volt.

2018. júl. 12. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen, és ha kell még tanács akkor keress meg
2018. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Öröm látni hogy vannak még jó emberek.

Egyenlőre be tartom amit tanácsoltál és hagyok neki időt.

Nagyon szépen köszönöm :)

2018. júl. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!