Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tiniként menne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tiniként menne a kapcsolat egy 2 évvel idősebb lánnyal?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik és érzésem szerint ő is kedvel engem, sokat szoktunk találkozni mert a volt osztálytársammal egy koleszba jár és a délutáni programokra sokszor meg vagyok hívva, szoktunk beszélgetni, sokat nevet a poénjaimon, testileg és szellemileg is érzem magam legalább olyan érettnek mint ő, amíg nem mondom meg az életkorom szerintem nem is látszana mert mindenki 3 évvel idősebbnek saccol,szerintetek működne?

2018. júl. 12. 10:13
 1/3 anonim válasza:
Ez olyan, mint a magasság, jobb ha a fiú a magasabb, de ha tényleg szeretitek egymást akkor ezek csak számok.
2018. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy érzed, hogy érettebb vagy a korodnál, akkor mi a probléma? Ez a két év nem sok, maximum csak most tűnhet annak, de később már észre sem vennétek. A kor nem mindig irányadó, mert egy 25 éves simán lehet egy 15 éves szintjén is, és ugyanez fordítva. Nem mindenki fejlődik az életkorának megfelelően.
2018. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tapasztalatból írom, hogy természetesen működik. Én is két évvel vagyok idősebb a barátomnál és semmit sem befolyásol.
2018. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!