Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemet mondtam egy lánynak. Jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemet mondtam egy lánynak. Jó döntés volt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel régebben megismerkedtem, és egy baráti társaságban vagyunk. Együtt megyünk inni, programokra stb. A lánnyal sokszor volt már közelebbi beszélgetésünk, de én nem igazán éreztem semmit iránta, inkább azt, hogy tetszik, de nem több. Pár napja, mikor megint találkoztunk többen, akkor elmondtam neki, hogy én nem szeretnék többet, nehogy megbántsam, hogy idővel szakítok vele. Azóta mégis van egy rossz érzésem, mintha rosszul döntöttem volna, és nem igazán tudom hova tenni a dolgot. Helyesen cselekedtem?

2018. júl. 13. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azt érzed hogy rövid időn belül szakítottál volna vele akkor jó döntés volt. Nem kell minden adódó kapcsolatba belemenni ha előre tudod hogy nem lesz jó. Érdemesebb várni az igazira, később meglátod hogy érdemes volt.
2018. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azért is mondtam nemet, mert nem szeretnék minden kapcsolatba fejest ugrani, csak így utólag érzem rosszul magam. Lehet azon márcsak az idő segít. A megerősítés viszont megynugtatott.
2018. júl. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!