Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a csaj tulajdonképp most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj tulajdonképp most mit akar? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Több napja beszélgetünk már messengeren. Felvetettem azt a kérdést, hogy felvenném instára. Először azt mondta hogy nem. Pár óra múlva írja hogy "bekövethetsz ha szeretnél", majd kis idő múlva írja "Követve maradjon?". Erre írtam, hogy ahogy Ő gondolja, nem akarok neki gondot. Erre törölt... :D De messengeren ugyan úgy beszélgetünk most is, mint előtte. Nem igazán értem. Ekkora nagy szám ez a követés dolog? Vagy nem fértem volna el ott? De akkor minek küld nekem szivecskés szmájlikat?

2018. júl. 16. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves, 14?
2018. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kép alapján 18-20 között lehet. De konkrétan ezt még így nem kérdeztem meg tőle.
2018. júl. 16. 19:31
 3/7 KIakadtam00 válasza:

Elég fura,

Engem tök ismeretlenek is követnek meg én is öket.

Szerintem ez a lány kicsit félénk.

2018. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt teljesen megérteném, ha nem lenne 140+ követője instán. Így azért már más a szitu.
2018. júl. 16. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Privát a fiókja? Lehet titkolni szeretne valamit...

Lehet nem akarja még, túl korainak tartja, hogy megtudd róla azt a haaaataalmaas titkot. Hu

2018. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"Követtem" pár órát, szóval láttam a fotóit. Csak utána törölte a követést. :D
2018. júl. 17. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet oszt meg olyat amit nem akart hogy lass vagy valami

De ezert ne aggodj szerintem

2018. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!