Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne menjünk szét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne menjünk szét?

Figyelt kérdés

Van 1 srác akit pár hónapja (2-3) megismertem neten, azóta randiztunk is egyszer, de túl nagy a távolság közöttünk ezért nem tudunk gyakran találkozni. Viszont randin megcsókolt, és könnyezett, könyörgött hogy soha ne hagyjam el. Irtó aranyos helyes meg minden. SOHA nem hagyom el, és bízom benne hogy ő sem fog.

VISZONT! : Anyám tegnap elkezdte hozzám vágni hogy ő talál magának valakit helybe, ne ámítsam magam, hogy lehetne ezt megoldani stb. Elsírtam magam, mert hozzám vágta hogy úgy se marad velem... rohadt jól esett mondhatom. Aztán ma direkt eljátszottam hogy alszok, de 11 után már azért meguntam ezért felkeltem, és azzal jött hogy nem várhatom el azt hogy mindig ő fog lejönni hozzám (a srác), mert illene nekem is menni de ők kocsival vannak ezáltal a szülei hozzák, én meg mehetnék vonattal, és nem tudok gyakran én se menni. Meg azzal jött hogy azt el is felejthetem hogy odaköltözök.

Megjegyezem erről szó sem volt! Ez az első kapcsolatom amiről anyu is tud, a szülei is bemutatkoztak, a srác is, ajándékot is hoztak, VÉGTELENÜL aranyos az egész család ezt anyám is jól tudja.

(17 éves vagyok, idén leszek 18, a srác pedig 20 éves)

Annyira kíváncsi anyum, mit csináltunk, hol voltunk, MIKET BESZÉLÜNK ... már olyanokat is mondott hogy át akar mindent olvasni. Természetesen ez nem történt meg.

Semmi 18+ dologról nem is beszéltünk. Mindketten mondtuk hogy a szex dolog az vár. Maximum csókolózás összebújás ilyenek, de ez normális egy kapcsolatba. Mondtuk hogy ha még 1-2 napra ha valaki ott aludna a másiknál akkor se lenne SEMMI OLYAN! Egyikünk se akarja azt. Viszont nem értem, annyira fáj a szívem hogy már bele vagyok beszélve abba hogy ebből úgy se lesz hosszú távú kapcsolat.

Pedig a srác is, és én is az a visszahúzódó típusok vagyunk. Tényleg egymást szeressük... volt hogy hajnalba rám írt mielőtt dolgozni ment volna, szinte ez mindig előfordult.


Mit lehetne tenni hogy anyám megnyugodjon velünk kapcsolatban, és nem faggatna és csak hagyna?...



2018. júl. 17. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Van nővéred? Mert ha nem, akkor érthető, hogy anyukád miért aggódig ennyire. Mint írtad, ez az első kapcsolatod. Anyukádnak is hozzá kell szoknia, ez új neki, csak úgy mint neked. Szerintem ülj le vele, beszéljétek át az egészet, mondd el neki, hogy nagyon rosszul esik amiket mondd és, hogy nagyon szeretitek egymást a fiúval.
2018. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs nővérem, teljesen egyke vagyok. Úgy érzem ha szépen beszélek anyuval és higgadtan, ő akkor is kitalál valamit amivel érvelhet, és szarul érezzem magam.
2018. júl. 17. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyád csak jót akar neked, de túlzottan aggódik. Bár ez érthető, még 18 se vagy. Előbb szerintem is legyen végzettséged, legyen állásod, majd utána jöhetnek a komoly kapcsolatok. Persze ez a való életben nem így működik. Ha tényleg úgy érzed, hogy ő az igazi, és tényleg ismered már 100%-ban a srácot, akkor a távolság nem lehet akadály. A távolság csak ürügy, kifogás. Magyarországon nincsenek távolságok, 3-4 óra alatt az ország túlsó felén vagy.
2018. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az anyukák ilyenek,féltenek

Arra figyelj amit a fiú mondd mert ő tudja mit akar nem amit anyukád

Beszéljetek videóhívásba stb és majd meglátjátok hogy működik e a távkapcsolat

2018. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem beszéltünk még videóhívásban...:/

Tegnap a barátom ráírt anyámumra, megnyugtatta és végül szinte jól ki jönnek. Szóba jött a költözés ami sajnos még “kérdőjel” ugyanis egyikünknek se engedik hogy a másikhoz költözzünk, és így valószínű gyüjtenünk kell pénzt amivel nincs is baj, csak még az is kérdés hogy hova (mármint melyik városba..) hogy mindenkinek megfelelő legyen.:/

De ez mindegy. Majd kiderül ez még túl a jövő. Azért hozta fel, hogy megmutassa hogy tényleg komolyan gondolja. Ez látszott is rajt randin is! Valamint, az is szóba jött hogy anyám mondta neki hogy nem akarja hogy elsőre az ágyba kössünk ki, de megnyugtatta a barátom szintén anyámat hogy erről még csak szó se volt, és ő se akar se én! ... majd jön... de később...


Szóval így elbeszélgettek és úgy néz ki, anyám megnyugodott!:)

2018. júl. 18. 12:45
 6/6 A kérdező kommentje:
(Bocsi a helyesírási hibákért, csak most telefonról írtam és néha rossz a billentyűzet) 😂🤭
2018. júl. 18. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!