Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeriintetek lenne nála...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeriintetek lenne nála esélyem? Szerintem ez lehetetlen.

Figyelt kérdés

Múlthéten megismerkedtem egy csajjal iszogattunk együtt meg minden, de egy kicsit eléggé rámenős voltam...

Másnap elmentünk 4en buliba ő és még 2 haverja meg én. Ott a renegeteg alkohol hatására eléggé rámenős voltam megintcsak. Szóval nem tudott szinte tőlem lélegezni... Másnap bocsánatot kértem tőle a viselkedésem miatt, azt mondta nem baj. Igazából azóta írni sem írok neki, mert nem szeretnék rámenősnek tűnni. Szerintetek mit csináljak most? 2 napja direkt nem írtam neki... Már azon is csodálkozom, hogy elősször szóba állt velem, mert nagyon jól néz ki. Rám is szokták mondani, hogy fizikailag eléggé jól nézek ki, de szerintem belülről rohadok.. Sportolok, de nem veszek észre semmit. Ő meg kívülről és belülről is nagyon szép! Onnan tudom, hogy valamiért már a belseje is megfogott, hogy olyan közvetlen és kedves és nem első sorban a külsejével foglalkozom, de az is 10/10... Szerintem semmi esélyem nála... Olyan jól esne ráírni, de attól félek nem is írna vissza, nemhogy még elhívni valahova. Meg idősebb is nálam... 17f 18n


2018. júl. 17. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mostmár simán ráírhatsz. De csak lazán! :)
2018. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

De cukker vagy.

Írj rá, ha idegesíted jobb esetben megmondja.

2018. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj rá. Hogyha kedves, akkor nem fog tapló módon elküldeni a halál f***ára.
2018. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy nem tudom mit írjak és attól félek, hogy nem ír vissza. :/
2018. júl. 17. 17:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig, még akkor jól elbeszélgettünk.. Messengeren teljesen mások az emberek.
2018. júl. 17. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:

#2esek vagyunk

Érdeklődj felőle. Ez a legfontosabb. A témák maguktól jönnek. Ne áraszd el felesleges tényekkel. Had beszéljen ő. :) Ha valami érdekli, úgyis megkérdezi.

Sok sikert :) ifju padavan

2018. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak írj rá hogy mizu és minden történik majd magától
2018. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Írtam neki, hogy majd eljön e oda ahova múltkor, de azt mondta, hogy nem lesz a városban a hétvégén. Megkérdeztem tőle, hogy akkor ma? Ezt tegnap kérdeztem meg szóval a mai napra értettem, de ezt már meg sem nézte... pedig elérhető.. nem értem pedig annyira jól elbeszélgettünk és még nekem is ömtötte ki a lelkét.. nem értem mi a baja.. annyira nem értem a nőket :(

De nem adom fel...:/

2018. júl. 19. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!