Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kéne összehozni őket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne összehozni őket?

Figyelt kérdés

Van egy tábor ahhol jb. 15en vagyunk, és szinte senki nem ismert senki 3 emnert kivéve (2 fiú, 1 lány)

És az egyik srácon,meg a csajon, annyira látszik hogy bejönnek egymásnak, csak nem veszik észre, hogy szomorú nézni. Évek óta ismerik egymást, és nagyon cukik lennének. Mindketten kicsit kockák, és ilyen visszafogott művészlelkek, a fiú 1 évvel idősebb a lánynál.


2018. júl. 17. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb ha kimaradsz belőle...

Majd ha ők úgy godnolják

2018. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*Gondolják akkor összejönnek😃
2018. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Foglalkozz magaddal.
2018. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell őket összehozni, hogyha annyira bejönnek egymásnak, akkor úgyis lesz belőle valami.
2018. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ilyen esetekben igenis kell a kezdőlöket, ha már önmaguktól képtelenek rá. És tegyük hozzá, nektek is idegesítő lenne két plátói szerelmes vergődését nézni...

Szóval kérdező, nem kell nagy felhajtás nekik, pusztán intézzétek úgy feltűnés nélkül, hogy hosszabb ideig legyenek kettesben. Ha táborban vagytok, a lehetőségeknek csak ti szabtok határokat.

2018. júl. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja hogy bejönnek egymásnak, csak ők nem.
2018. júl. 18. 08:37
 7/9 anonim válasza:

Ennél csak az egyik barátnőm rosszabb, akik pontosan tudják a sráccal, hogy kölcsönösen bejönnek egymásnak, megy a flört, tapi, mit tudom én, de össze nem jönnének. (Hiába pedálozik rajta mindenki, konkrétan az osztály fele imádkozik, hogy vgre összejöjjenek, évek óta kerülgetik egymást.)

A csajjal, ha jóban vagy, beszélj. Mondd meg neki, hogy szerintem tetszik a fiúnak, és hogy beszélgessen vele. Vagy jobb megoldást nem tudok. Azért remélem, összejön. :-)

2018. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Esetleg hívd félre a fiút, önts bele lelket, rúgd bokán, és lökd oda a csajhoz.


Bővebben.. Beszélj vele, hogy a csajnak bejön, és hogy végre szedja már össze magát és hívja el valahova táboron belül.. fogalmam sincs milyen tábor, szóval csak ilyen példát tudok: menjenek el együtt íjászkodni, etc..

2018. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rajztábor
2018. júl. 18. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!