Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem ez ellen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ez ellen az érzés ellen?

Figyelt kérdés

Van egy NAGYON helyes fiú ,akit kb 2 éve láttam először egy táborban.Mar ott felkeltette a figyelmem és nagyon megtetszett.Soha nem beszéltem még vele élőben.A táborból visszafelé szemeztunk a buszon egy ideig, imádtam.

Teltek múltak utána a hetek hónapok és csak ő járt a fejemben mindig,azóta láttam őt párszor pár helyen de ő nem látott engem.Hihetetlenul

megtetszett és már már fuggojeve váltam.

Sosem láttam nála helyesebb fiút életemben akármilyen fiatalnak számítok és el sem tudnék nála helyesebb embert képzelni, egyszerűen gyönyörű még mindig...

Volt már hogy elmúlt vele kapcsolatban az érzésem de mindig visszatér és a mai napig

rajongok érte.Egyszer rairtam messengeren a tábor utáni télen de nem ismert...

Egyik nap álmodtam vele és megint visszatért az az átkozott érzés...

Ez a fiú egy évvel idősebb nálam és tudom hova került be gimibe.Van egy évvel idősebb barátnője most...

Egy ilyen lányt mint én sosem venné észre amúgy sem,és nem is tartom magam olyan szépnek...

Visszahúzódó,csendes félénk vagyok idegen társaságban.

Akármilyen helyes meg minden,igazából azt mondják róla hogy bunkó,K*csog stb.

Meg hogy flegma,beképzeltnek,egos,serteget másokat.Nrm tudom hogy ez igaz e mert én nem ismerem őt,soha nem is ismertem.


Szerintetek mennyi esély van rá hogy valaha meg fogom őt ismerni,összehoz majd valahogy vele a sors?


Tuti,hogy nem tudta ki vagyok amikor írtam neki?

Beszélgettem vele egy kicsit de olyan fura volt...

De lehet ezt csak bebeszélem magamnak.



Miért kell hogy ez legyen?Miért kell nekem ennyit gondolnom rá amikor ő azt sem tudja hogy létezem vagy hogy ki vagyok,nekem pedig mindig visszajön az érzés..?


Mit gondoltok erről az egészről?



2018. júl. 18. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de úgy elég kevés az esélyed, hogy nem is tudja ki vagy :( . Szerintem ismerkedj meg másokkal, lehet, hogy van valaki akinek te teszel igy :) .
2018. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem ha a sors neki teremtett össze fog még vele hozzni. Viszont ha ennyire tetszik lehet megkéne ismerkednetek. Akár chaten is. De mivel van barátnője nem hiszem hogy nagyon foglalkozna veled :(

Lehet inkább tovább kéne lepned és a sorsra bízni a dolgokat

2018. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hjaaaaj azok a régi szép idők. Mindenkivel megesett már az ami veled. Plátói szerelem. Ne szenvedj tovább, hisz tényleg elérhetetlen jelen pillanatban számodra. Engedd el! Lesz majd más. Én is ezt tettem anno és lett más és már csak nevettem az egészen.
2018. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De akkor miért kínoz engem ez az érzés ha úgysem lesz belőle semmi?Miért kellett egyáltalán akkor találkoznom vele abban a táborban?Mi értelme van annak hogy nekem folyton ő jár az eszemben,ő még csak nem is ismer...

Bánom,hogy ott voltam abban a táborban és hogy megnéztem a nevét amikor alá kellett írni vmi papírt.

2018. júl. 19. 19:43
 5/5 anonim válasza:
Ahhhj velem is totál ugyanez van, csak aki nekem tettszik az meg csak nem is Magyarorszagon el. Es mar vege a tabornak, tehat haza is ment😭😭
2018. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!