Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiszi azt anyukám, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt anyukám, hogy szerelmes vagyok egy fiúba?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki ÁLLÍTÓLAG sok lánynak tetszik. (érdekes, és csak 2-ről tudok) És anyukám mindig azzal izél hogy pl. "Pistike a lányok kedvence!" (nem Pistike, csak mondtam egy nevet) És mikor kérdezi h tetszik- e nekem, mindig mondom hogy NEM, erre meg azt mondja hogy biztos, mert elpirultam. Nyilván elpirulok mivel zavarban vagyok, mert nem szeretek erről beszélni. Hogyan hitessem el vele hogy NEM TETSZIK?

2018. júl. 18. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hű, micsoda katasztrofális problémák.


Komolyra fordítva a szót: engedd el a füled mellett, ha anyukad ilyesmiket mond, hagyd ra. Majd abbahagyja.

2018. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 egyre ***** válasza:
100%
Hozz haza egy barátnőt akkor már biztos nem ezzel szekálni.
2018. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es XDDDD pont erre gondoltam XD
2018. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Apám mai napig a volt osztálytársamat emlegeti.. Úgy, hogy nem tetszett sohasem, csak kinézte, hogy "De daliás legény ő"


Engedd el a füled mellett.. Jobbat nem tehetsz

2018. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerős...

Nekem(nekünk) is volt egy ilyen időszak!

Majd kinövi! 😁

✌👍

2018. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem anya ezeket úgy mondta, hogy közben volt párom. A fiú akiről beszélt az egyik haverom volt és mindig olyanokat mondott, hogy:

,,Cukin néz rád,,

,,Mindig segít neked,, meg hasonló. Majd benyög egy olyat, hogy neki is örülne.

Mondom neki köszi. Az ne zavarjon, hogy van barátom :)

2018. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!