Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Csak szerintem felhábo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak szerintem felháborító? Csak engem zavar, idegesít és dühít fel a fiúknak ez a jellegzetes vonása?

Figyelt kérdés

Nekem elegem van abból hogy mimden korombeli, kicsit fiatalabb,kicsit idősebb fiúknak megvan a tökéletes elvárása,igénye a lányok felé. A lányok minimum 98%-a nem tehet arról ahogy kinéz. És én ezeket most nem azért írom mert csúnya vagyok és alaktalan,sőt a fiúk inkább dicsérnek de ez itt most nagyon nem lényeg. Csak ezért irtam le hogy ne higyjétek hogy a lányok védelmére keltem ilyen nagy arccal ugy hogy dagadt és ronda vagyok. De mi lenne ha az lennék? Baj lenne? Ugyaan.... Én is utálom ha valamiért megbámulnak..és egy lány aki soha nem tudja elfogadni magát ugy ahogy van,de egyáltalán nem tehet róla,és kinevetik a hátamögött...szerintetek mit érez?? Én nem tudom...egyáltalán nem...sosem voltam túlsúlyos. De a mai fiúk a külsőre hajtanak. Eddig tényleg olyan fiúkkal találkoztam akik jártak egy lánnyal de még csak nem is bírja. De utt van hogy valakivel b*sszon és jol néz ki.

Nos kedves lányok! Tudom hogy sokatok nem hisz az igaziban..de higyjétek el hogy vár rátok és megfogjátok egymást találni ha a sors úgy akarja. Nem tehetsz arról ha csúnya vagy,ne tegyél fel egy tonna sminket. Nem tehetsz arról hogy túlsúlyos vagy,ne fogyózz ne azzal töltsd az életed. Persze ha mindennél fontosabb nem állnak az utadba. De nem tehetsz arról sem ha túl sovány vagy. Vagy ha túl kicsi a melled,feneked. Ezekről a dolgokrol nem te tehetsz. Úgy vagy gyönyörű és tökéletes ahogy vagy. Ne érdekeljen mások mit gondolnak..éld az életed. Ne vesztegesd el az idődet. Egyszer élsz,szóval egyél amit akarsz. Nem számít. Csak élvezd!!! Tökéletes vagy,úgy ahogy vagy!!!!!!



2018. júl. 18. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Őszintén: A Nő: vonzó, csinos, vékony..nos, aki dagadst és csúnya..magát elfogadhatja, de hogy őt nem fogadják el az tuti..max lehet a jo csaj duci barátnője
2018. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
85%
Minden fiunak mas az izlese, van aki a koverebbeket van aki a sovanyabbakat preferalja. Egyebkent igaz h nagyreszt olyan fiuk vannak akik csak a kinezetre mennek de nagyon sok olyan van akit igazan a belso erdekel..
2018. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
nem tehe tróla, mi?hagyuk már...fogyókúra..ne egyél sokat, sportolj...jahh.. ha meg vmi hormonális (pajzsirigy)betegséged van..akkor nem próbálj Castrmen lenni a Southparkból...aki úgy akarja alakítani a valóságot, hogy az neki j legyen..a valóság az valóság....
2018. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
A lányok is csak a kinézetre mennek, sőt. Most én is hisztizzek, hogy pl tinderen likoltam több száz lányt, ellenben engem csak kétszer húztak eddig jobbra?
2018. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Te most végül is mi a fenét akarsz? Te akarod eldönteni, kinek ki tetsszen?
2018. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Milyen kedves szavak.De aranyos vagy!❤
2018. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Lányként íron ezeket: azért tisztázzuk le, hogy a lányoknak is eléggé fontos a külső. Nem csak a fiúknak fontos hogy jól nézzen ki a párjuk 😉

Szval nem kell szidni a fiúkat, hiszen mi lányok is ugyanezt csináljuk. Értem én hogy most nagyon divatos a feminizmus de ne essünk túlzásba

2018. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Van benne valami amit mondasz, de amikor a duci lányok a legjobbképű pasikat akarják akkor mit vár. Mindenki a saját súly csopotjában keresse az igazit, tehát aki sportos nem biztos hogy egy duci lányba fog beleszeretni. De a lány elvárja hogy őt szeresse mert ha nem akkor egy paraszt. Őszintén te neked nem számít a külső, tudod van az a mondás hogy a külső megfog a belső megtart tehát ha nem tetszik a külseje nem sok esélye van nálam persze lehet hogy egy más embernek ő az ideálja. Aki pedig csúfolja őket eláshatja magát, de el kell fogadni és kész. Nem tetszhet egy ember mindenkinek.
2018. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

".és egy lány aki soha nem tudja elfogadni magát ugy ahogy van,"


Akkor változtasson. A másik lehetőség,hogy felnő. Ez az "ön-nem elfogadás" a tini kor egyik hülyesége.


"De a mai fiúk a külsőre hajtanak"

Csak egy részük.


" Nem tehetsz arról hogy túlsúlyos vagy,"

De, javarészt igen.


'De nem tehetsz arról sem ha túl sovány vagy. "

De, javarészt igen.

2018. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Igaz amit írsz, de ne tégy úgy, mintha ez fordítva nem így lenne. Sok lánnyal vagyok körülvéve mind a suliban, mind azon kívül és 80% külsőre mennek, mert nekik kell a mintapasi és akkor én meg ássam el magamat, pedig én is jól nézek ki, de valamiért mégsem vagyok az aki nekik kell. Na vajon miért? Mert amit a média beállít tökéletesnek annak nem nagyon tud megfelelni senki. Mert az mind csak egy álomkép. Aki arra vár az várjon még egy darabig ;).

Nekem igenis vannak tökéletes lányok a szememben, pedig lehet, hogy neki egyáltalan nincs annyira jó melle vagy feneke, mint másoknak, de nekem lehet, hogy az tetszik, mert mindnkinek más a tökéletes.

2018. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!