Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vészeljem át a szakítást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem át a szakítást?

Figyelt kérdés

Sajnos tegnap szakítottunk a barátommal 4 hónap után,mivel ő már nem érzett úgy,mint az elején. Ezért úgy döntöttünk lehet az lenne a legjobb ha barátok maradnánk. Én azóta csak sírok,enni nem eszek egész éjjel nem tudtam aludni ,mert elmondhatatlanul szeretem és nagyon rossz. Tényleg ő az első fiú akibe szerelmes voltam.Neki én voltam az első barátnője. Nem tudom mit csináljak mert rettentően fáj és semmi boldogságot már nem látok az életben. Még fiatalok vagyunk és osztálytársak. Nem tudom mit csináljak,hogy csak egy picit is jobb legyen és ne sírjak allandóan.

És ez tényleg nem harag ami köztünk van csak ürességet érzek és óriási nagy fájdalmat.



2018. júl. 19. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul látja a barátod a dolgokat, ha azért szakít veled, mert nem érez úgy, mint az elején. Látszik mennyire tapasztalatlan és a világát se tudja... Semmi se olyan egy kapcsolatban, mint az elején, vagy mint 1 héttel korábban... Nem is lehet olyan és nem is kell olyannak lennie. Hülyeség, amit kitalált a barátod. Gyenge indok és értelmetlen. A helyedben inkább keresnék egy érettebben gondolkodó srácot.
2018. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon sajnalom, ami tortent. Oszinte leszek veled, mondani fognak par hulyeseget, hogy keress valaki mast, vagy kezdj uj hobbyt, de elarulom neked, hogy ez attol meg tovabbra is fog fajni. Velem amikor a baratom szakitott masfel even at ereztem ezt ar uresseget es fajdalmat amit te. Tudtam enyhiteni azzal, hogy lefoglaltam magam mindenfele kulon oraval, barati talalkozokkal, stb. Barmennyire is hivagoat az agy, hogy ott sirj orokke, ne adj neki teret, mert nem fog elobb elmulni es csak fajdalmasabb. Probald valahogy elterelni a figyelmed (tudom, most azt gondolod lehetetlen, en is igy voltam vele). Es probald meg a jo oldalat latni. Lehet hogy most halalosan faj, de egyszer majd biztosan elmulik. Ez az erzes nem tart orokke. Foleg hogy nalam kulonosen sokaig tartott, esetedben remenykedjunk, hogy nem igy lesz :)
2018. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

,,Még fiatalok vagyunk és osztálytársak."


Persze, mindig az embernek a legjobban a saját baja fáj. De a választ megírtad, fiatalok vagytok még, előttetek az élet. Lesz még részed nagyobb örömben is. És nagyobb bánatban is. 4 hónap nem a világvége, nem kívánom, de ha teszem azt, a jövőben egy barátod 3 évet dob majd a kukába egy nap, amikor eléd áll és közli, hogy nem szeretné folytatni, akkor - némi szóképpel élve - nevetni fogsz a 4 hónapon.


De megértem, neked most nyilván ez a világvége. Most egy kicsit szar, de gondolj arra, hogy ez kb. egy bemelegítés volt az élet nagy szemétdombján.

2018. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!