Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb lany baratomba. Hasonlo tapasztalatok? Kockaztassam?

Figyelt kérdés

Az van h egy ideje szerelmes lettem a legjobb lany baratomba, konkretan mindkettonknek csak mi vagyunk ilyen bizalmas baratja, viszont felek attol h ha elmondom neki visszautasit es nem leszunk baratok.. Valahogy ugy erzem nem is igazan attol felek h en veszintem el hanem attol h ha elveszitjuk egymast es magaba zuhan.. (akar bantja is magat, volt mar ra pelda..) amikor talalkozunk altalaban olelkezunk irtuk is mar egymasnak nem egyszer h szeretlek de ugy gondoltam mindig h csak baratkent irja. Egy honapja volt egy durva szakitasa azt is velem veszelte at, mar nagyon latja rajtam h van valami baj, nemreg ezen vesztunk kicsit durvan ossze h alapbol mindent megosztunk egymassal de en nem mondom el neki h mi bajom.. amikor osszevesztunk a baratnojevel beszelte ki a dolgot, a baratnoje el is kuldte nekem h olyanokat irt neki h nem fogom kibirni nelkule, szuksege van ram. Azota mar kibekultunk, amint meglattam h ennyire rossz neki azonnal bocsanatot kertem szerencsere nem faggatot tovabb a problemamrol. Egyszer ott aludtam nala par baratojevel egyutt, ott is olelkeztunk, kolcsonosen egymas valara fekudtunk, horrort neztunk kozben fogtuk egymas kezet stb..

Most mondhatjatok h ** eves vagy nem is lehetsz szerelmes de kerlek ertelemes valaszokat irjatok, igazabol ilyennel kapcsolatos tapasztalatokra lennek kivancsi, illetve arra h szerintetek kockaztassam e a baratsagunkat.. barmi mas kerdes lenne ezzel kapcsolatban nyugodtan kerdezzetek.. Valaszokat elore is koszi.

Helyesirasi hibakert bocsi, gyorsan irtam 😬


Elore is koszi h vegig olvastad! 😊


**/F

(A koromat azert csillagoztam ki mivel kedves gyakori kerdesek levette ugyanezt a kerdest egy olyan indokkal h a tini parkapcsolatok kategoria 16+ os es en nem voltam annyi de akit erdekel privatban megirom)



2018. júl. 19. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem volt egy legjobb fiúbarátom, én 15 voltam, ő 17. Kezdetben csak ismerősök, majd egyre szorosabb barátok lettünk. Egy év után kezdett átmenni a kapcsatunk valami másba. Sokáig magamnak sem mertem elismerni, hogy tetszik, mert féltettem a barátságunkat. Végül a szerelem győzött, összejöttünk, én most vagyok 19, ő 21, az összeköltözést tervezzük. megérte. Szerintem nálunk ez azért volt szerencsés, mert már azelőtt jól ismertük egymást,mielőtt összejöttünk, a másik hibáit is. Igazából azokból lesznek a tartós kapcsolatok, amik szoros barátságra épülnek, ez elfogadott tény. Pedig mi is megkaptuk a kapcsolatunk elején, hogy csak tiniszerelem, elvakult stb.. és lásd, mégsem, az idő minket igazolt, azóta is nagyon boldogok vagyunk :) Nálunk megérte a kockázatot, de nem ismerlek sem téged sem a lányt, nem biztos, hogy nektek is ez lesz a vége, ki tudja... de én erről csak pozitív dolgokat tudok mondani. Jobb, mintha egy vadidegen pasival lennék, aki első látásra tetszett meg, aztán meg kiderülne róla, hogy amúgy meg egy nagy szemét... én lányként így láttam, nem tudom, a te barátnőd hogy láthatja, elvégre nem vagyunk egyformák.
2018. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ugyanezt tudom én is mondani.

Én 12 voltam ő 17 mikor megismerkedtünk. Kezdetben hülyülés,mivel kicsik voltunk, utána legjobb barátság, és most már 2 és fél éve együtt vagyunk. Boldogabb vagyok mint valaha. Próbáld meg. A jelekből szerintem fontos vagy neki, és ez több mint barátság. Én szurkolok nektek. :)

2018. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hajrá!

Tuti össze illetek🤩

2018. júl. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2018. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!