Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Be akar mutatni a szüleinek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be akar mutatni a szüleinek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Három hónapja járunk a fiúval és nagyon boldog vagyok vele. Azt mondta, hogy szeretne bemutatni az édesapjának(elváltak a szülei), tudnátok javasolni valamit az alapokon kívül?


Fehér ingbe és farmerba mennék, bort vinnék ajándékba. Szerintetek, hogy köszönjek? Kézfogás, bemutatkozás, de előtte? "Jó napot!"-tal, vagy közvetlenebbül?


UI: Az apukáját zavarhatja, hogy nem vagyok nagyon lányos? (Váll fölé érő "kócos" hajam van és 2mm-es fültágítóm)



2018. júl. 19. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így szinte tökéletes ahogy leírtad a "jó napot" az nagyon jó elsőre köszönésnek lehet utánna meg azt mondja hogy tegezd nyugodtan. Az meg nem hiszem hogy zavarja ha nem vagy annyira lányos, ha meg mégis akkor meg ne foglalkozz ezzel a barátodnak tetszel az a lényeg nem az apjának akarsz tetszeni.
2018. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm #1!
2018. júl. 19. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor az első pasim bemutatott a szüleinek az meglepetés volt, "pont" arrafelé nyaraltak a szülei, amerre mi voltunk, felhívta az apját és kb fél órán belül megjelentek.

Pont szakadt az eső, csuron vizes voltam, kiszállt az apja, köszöntem, kezet fogtam vele, bemutatkoztam, kiszállt az anyukája, neki is, majd beültünk egy presszóba, ami pont olyan volt, mint egy kocsma.

Közben sorra kikérdeztek mindenről, mit tanulok, mik a céljaim, stb. Mintha már rögtön a fiához akarnék hozzámenni.

Hát mit ne mondjak...Apósom gyűlölt, tiszta szívéből, nem jött a ház közelébe, amíg ott voltam a fiánál pár napot. A fia meg egy akkora gyökér volt, hogy az apja előtt nem fogta meg a kezemet, nem puszilt meg, nem csókolt meg, nem ölelt meg, semmi.

Nem is volt túl hosszú életű a kapcsolatunk...

Szóval figyelj alaposan mindenre, de add önmagad, ha önmagadért utálnak a szülei majd, akkor ne érdekeljen az se!

2018. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kötekedős a fater akkor örülni fog és nem fogja zavarni, hogy "nem vagy lányos". A köszönés pedig tökéletes! Javasolni annyit tudok, hogy ha kérdez akkor próbálj meg ne egy szavas választ adni mert akkor látja rajtad, hogy lehet veled beszélgetni és egy idő után megnyílik előtted és onnantól kezdve sínen vagy mint József Attila :D És ne parázz, csak lazán!
2018. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a #3-as válaszolónak is!


Felmerült bennem még egy kérdés is! Nekem csak 2 bátyám van így ők nem tudtak nagyon mesélni a lányok felé irányuló kérdésekről. Mit várhatok, mit fog megkérdezni? Nálam is lesznek "Mik a terveid a fiammal?" jellegűek?

2018. júl. 19. 22:12
 6/6 A kérdező kommentje:
#4! Köszönöm! :)
2018. júl. 19. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!