Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a volt tanáromba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sok infót nem merek kiadni, de vigasztalna a dolog, ha valakinek összejött esetleg már így (saját tapasztalat, nem az internetes hírek).

2018. júl. 20. 00:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

A tanárok szeretik ki használni a fiatal lányokat, hidd el.

2018. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
17 leszek
2018. júl. 20. 00:45
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Szerelmes vagy bele? Te se hitted el.

Oke, lattad az orakon. Huha. Beszeltetek? Mit tudsz rola azon kivul, hogy mit tanit es mi a neve? Hadd talaljam ki, nem sokat.

Nem hiszem, hogy egy 25-30 ev alatti tanarrol lenne szo, szoval szerintem azonnal probald kiverni a fejedbol. Mindkettotoknek rosszat tenne, ha osszejonnetek vagy lenne valami komoly dolog koztetek. Ha ez kitudodik, annak sok kovetkezmenye lehet, mondjuk kirugjak a munkahelyerol, hogy ne rontsa az iskola hirnevet

2018. júl. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én profi vagyok benne,megirhatod
2018. júl. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem ia írhatsz, hátha tudok segíteni.

16/L

2018. júl. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Direkt nem írtam ki körülményt, mert minden megvan hozzá, hogy összejöhessen. Engem szenélyes tapasztalatok érdekelnek, amik jöhetnek kommentbe és privátba is. De ennek amit a #3-as írt semmi értelme nincs. Nem a kérdésre válaszolt, és tudatlanul dobálózott a szavakkal.

Azt meg már hadd tudjam, hogy mit érzek😂


Úgyhogy köszönöm az értelmes és jóindulatú válaszokat, a többit úgyis szelektálom.

2018. júl. 20. 08:58
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi, hogy nem mutatok szimpatiat a kerdesed fele, mert ha lenne eszed, akkor tudnad, hogy NEM EGESZSEGES ez a dolog.

Fogalmam sincs a palid eletkorarol, de egyet elmondok: nem is erdekel. Viszont azt meg te se gondoltad, hogy 16 evesen osszejossz a volt tanarral...:D szuleid szerinted mennyire tamogatnak az egeszet szerinted? Mert az enyemek nem roposnenek az oromtol, sot:) lehet az en csaladom a fura, de nem is banom.

Ha a “szerelmed” 35+, akkor megsugom, hogy apakomplexusban szenvedsz.


Komolyan mondom, eszem megall. 16 vagyok en is, lassan 17, de valahogy tenyleg nem tudok egyeterezni veled. Nem lenne jobb a korosztalyodban keresni egy fiut es vele atelni az elmenyeket, mint egy felnott, dolgozo emberrel?

2018. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszik a kérdés, nem kell válaszolni. És bocs, hogy nem az én korosztályomat keresem, aminek a 99%-a nyálgép, meleget jászik, összevissza dobálják a lányokat stb. Ja, és az olyan lányokra buknak, akik kiteszik mindenünket. Tényleg nagyon megéri velük lenni. Nem tudnék együtt lenni az ilyen ellányosodott egoistákkal, nem vagyok leszbikus.


És mivan, hogyha nem idősebb nálam 10évvel se?

2018. júl. 20. 11:38
 9/19 anonim válasza:
87%

Nyugi, mindenhol vannak akadékoskodók.:D Szerintem pedig pont ő tudja, hogy ki kell neki, hogy kibe szerelmes, és rohadtul az ő dolga. Nincs jogodban leszólni.


Amúgy a francia miniszterelnök, Macron is a volt(azt hiszem, francia) tanárját vette feleségül. Idősebb nála vagy 10 évvel, de nézd meg a képeiket, milyen boldogok ;)

És wow, itt van francia miniszterelnökként.

Szerintem ez elég motiváló. Sok sikert, szorítok a boldogságodhoz!

2018. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Basszus full elfogado vagyok masokkal szemben, tamogatom a melegeket es transzokat, de az apakomplexust nem.

Ha 10 evvel se lenne idosebb a tanarod, akkor leszogezted volna mar az elejen.

Elhiheted, hogy engem erdekel a legkevesbe az eleted, azt csinalsz, amit akarsz, de ne hidd, hogy sokaig fog tartani a kapcsolat. Eleg vicces lesz, amikor setalsz a suliban es a tobbi diak a hatad mogott mutogat es nevet rajtad, hogy egy tanarral egyutt vagy, mert a sajat korosztalyodban nem vagy kepes ervenyesulni es egy felnott emberre kell raakaszkodni.

Azt meg olyan hulyeseg mondani, hogy nincsen semmi normalis fiu a 16-19 evesek kozott. Lehet en lakok jo helyen, de valamiert full jo fejekkel vagyok korulveve es nem olyanok, ahogy leirtad.:/ Maskor talalj egy jo kifogast. A tanarodnak jo leszel arra, hogy meghuzzon parszor. Szerinted egy felnott ember fog rad varni honapokat, hogy felkeszulj a szexre?


Kesz, innentol kezdve lezarom ezt az egeszet az en reszemrol. Nem kell hallgatnod ram, de szolasszabadsagra hivatkozva leirom a velemenyem errol az egeszrol es ha akarod az arcodba is mondom a valo eletben.

2018. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!