Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy, hogy van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy van egy régebbi kapcsolatotok, és egyszer csak úgy érzitek, hogy hiányzik az a kapcsolat előtti, kezdeti időszak, a randi, a cukiság, a rozsaszin köd? És jó lenne mindent elölről kezdeni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést inkább a felnőtt párkapcsolatok kategóriába írd ki, mert tiniként nem hiszem, hogy annyira tartós kapcsolatokon lennénk túl.
2018. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, én így vagyok. Lassan három éves kapcsolat és hát ugye felszállt a rózsaszín köd..

Eleinte komolyan megijedtem, azt hittem már nem szeretem Őt, de rá kellett jönnöm, hogy az a bizonyos lángoló érzés átalakult valami sokkal mélyebbé. Kötődéssé, az együvé tartozás érzéséve. Valamennyire sikerült már elfogadnom, de néha nagyon tud hiányozni az a bizonyos érzés. Egyébként néha előjön, pl ha sokáig nem látom és újra találkozunk. De nem tart soká, mert ha velem van, már nem izgulok, mint régen, hanem totálisan nyugodt leszek. Mert már nem kell aggódnom azon, hogy mit gondolhat rólam, mert vele aztán tényleg önmagam vagyok. Mert tudom, hogy összetartozunk és ő is tudja. Szóval ebből a szempontból jobb most, mint a kapcsolat elején. :3 Te is ebben a helyzetben vagy most?


17L

2018. júl. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, de kevesebb, mint egy év után múlt el a rózsaszín köd, majd másfél év után dobtam.
2018. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!