Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik, de?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik, de?

Figyelt kérdés
Már az első nap felfigyeltem az egyik munkatársamra és nagyon megtetszett. Azóta ha van rá alkalmunk akkor beszélgetünk munka közben és után is, viccelődünk egymással és segítünk a másiknak amikor csak tehetjük. Azonban a napokban kiderült hogy van párkapcsolata és közben nekem is küldözgeti a jeleket,ha nem értelmezem félre a dolgokat. A párjával már egyszer szakítottak majd megint összejöttek és most is együtt vannak,én pedig nem szeretnék közéjük állni viszont nagyon megtetszett. Mit csináljak? Nem szeretnék tönkretenni egy kapcsolatot sem, azonban továbbra is küldözgeti a jeleket és nehezen tudom elnyomni azt az érzést hogy tetszik.
2018. júl. 20. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Vàrsz míg szétmennek.
2018. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy csak játszik veled, szerintem valahogy próbálj uralkodni magadon, de ha neked nem számít és neki sem hogy van barátja akkor a háta mögött érezzétek jól magatokat de NEM javaslom ezt pár embert ismerek akiknek van egy kapcsolatuk és azon túl még egy igazából a másodikba csak játszanak és minden olyan dolgot ki próbálnak amit a párunkkal nem lehet, olyan házas párt is ismerek akik havi 1x 1 nap azzal vannak akivel akarnak és azt csinálnak amit akarnak ez náluk nem számít megcsalásnak.
2018. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Párjukkal
2018. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz vele erről?
2018. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van párja akkor hagyjad
2018. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két (tisztességes) opció van:

1. Békénhagyod a csajt, hisz van barátja

2. Kitartóan vársz, amíg szétmennek

2018. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!