Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy voltam már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy voltam már szerelmes?

Figyelt kérdés
Sok embert szerettem és sok fiúval jártam már, jó nem olyan sok de egyhez képest több, az a lényeg hogy volt már tapasztalatom ilyen téren... Sosem adtam magam oda senkinek még és honnan tudjam eldönteni hogy ő az igazi vagy sem? Van olyan egyáltalán, hogy igazi? Köszi a választ! 18/L

2018. júl. 20. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt kérdezni kell, akkor még nem voltál.
2018. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azért csak leszek, nem? Milyen az amikor valaki szerelnes? Nekem volt mmár olyan hogy egész nap csak rá gondoltam, de nem hoszem hogy csak ennyiből áll
2018. júl. 20. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet elmagyarázni. Majd tudni fogod, ha az leszel.
2018. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Állítólag van, aki soha nem lesz szerelmes.
2018. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én amikor egy olyan lánnyal beszélek akit már régóta ismerek és tudom, hogy valamiképp vonzódom hozzá, olyankor valahogy ilyen fura érzés kap el. Néha a hangom is beleremeg amikor hozzá szólok, izzad a tenyerem, furán viselkedek, elváltozik a hangom, egész nap rá gondolok, és folyton azon vagyok, hogy vajon mit mondhattam volna másképp, hogy egy kicsit pozitívabb legyen rólam a meglátása. Valamint az is a földhöz ver lelkileg, amikor más fiúval látom beszélni. És amikor ezek a dolgok hosszabb ideig megmaradnak, akkor tudom hogy tényleg szerelmes vagyok a lányba. (Például amikor már hónapok után is ugyan olyan erős ez az egész.)

Biztos volt ilyen már veled is, nem? Mert akkor szerelmes voltál. Ha még nem volt, akkor egyszerűen még nem voltál az, vagy lehet még nem vagy hozzá elég érett. (Nohate)

18/F

2018. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én amikor ennyire azt akartam hogy a jót lássák rajtam meg hogy pozizív vélenénnyel legyen rólam az nálam vagy a tanáromnak szól a suliban vagy a tánctanáromnak. van egy férfi akivel jártam 3 hónapig csak neki a testiség nem volt elég... Ennek már négy hónapja debmég mindig vonz és izgatja a fantáziám
2018. júl. 20. 22:36
 7/9 anonim ***** válasza:
A testi vonzalom nem azonos a szerelemmel. De miért lett vége?
2018. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert majdnem csonáltuk az akaratom ellenére, ésmert van egy másik barátnője... Túl helyes és amúgy okos is csak 8 évvel idősebb afrikai, de kedves és az orvosira jár... Utána még sokáig hivogatott de az durva volt amit velem tett... Nagy önuralom kell hozzá hogy ne keressem, letiltattam magam vele és kitöröltem a számát a névjegyzékből hívásnaplóból, ha megint fel akarnám keresni ne tudjam
2018. júl. 20. 22:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Más lány tuti oda adta volna magát neki túl szexi volt okos, helyes sportos, éa jól csókolt
2018. júl. 20. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!