Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű lány, rengeteg időt probálkoztam nála, beleszerettem a személyiségébe és a kinézetébe.Lehet nevetséges, de 17 évesen úgy gondoltam, hogy Ő az igazi, mégsem lett belőle semmi.5 hónapja elmondta, hogy nincs esélyem, csak barátként gondol rám, nagyon rosszul esett, de figyelembe vettem a döntését és szeretném, hogy boldog legyen még ha nem is engem választott ezért próbáltam/ próbálom elfelejteni, de egyszerűen nem megy, mikor meglátom Őt vagy róla egy képet úgy érzem, hogy még mindig Ő kell nekem.5 hónap alatt összejöttem 2 lánnyal is, hátha könnyebb lesz felejteni, egyikkel se sikerült jól a kapcsolatunk, nem tudtam őket szeretni és szakítás lett a vége pár hét után.Nem akarok egy lánynál leragadni, fiatal vagyok, nem erről kellene szóljanak ezek az évek.Mit csináljak, hogy elfelejthessem ha 5 hónap sem volt elég idő rá?
2018. júl. 21. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdhetned azzal hogy befejezed a picsogast, es megprobalsz ferfikent viselkedni.
2018. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem tudok elfelejteni valakit és tanácsokat kérek még viselkedhetek férfiként.
2018. júl. 21. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ferfi nem picsog mint ahogy te teszed. Amit leirtal azt meg lehet fogalmazni 2 mondatban. Ilyenekbol szamtalan van ezen az oldalon. Keress utana. Amit te irtal az 90%-ban panaszkodas. Egy faszi nem panaszkodik.
2018. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!