Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy lányra aki tetszik?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Teccel! :)
2018. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Annyi ilyen kérdés van, hogy már lassan belerokkan a GYIK. Nem igaz, hogy nem vagy annyira kreatív, hogy ne tudj írni neki egy üzenetet. Nem fog megenni téged vacsorára. A legrosszabb dolog, ami történhet, hogy elküld a halál falloszára, azt meg ki lehet heverni. Szedd össze magad.
2018. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

te sehogy

majd én ráírok

2018. júl. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Küldj neki szivecskét,aztán majd meglátod,hogy reagál.
2018. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szerintem úgy hogy: Szia! Láttalak a ... on és gondoltam rád írok, mert szimpatukus voltál.


Nem tudom hogy ez jó-e. De akár simán Sziával is köszönhetsz, utána valószínűleg ő visszaköszön, te kérdezhetsz róla dolgokat, hátha válasszol. És innentől elindul a beszélgetés

2018. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
küne irj neki smemit csak küldj neki egy mosoly smile-t meg egy szivecskét abbol érteni fogja. Manapság ugy is ez a divat ha jol tudom.....Aztán ha lesz folytatás lehet küldözgetni a szavak nélküli smile-kat beszélgetni oly felesleges, véletlenül se ird meg mit érzel iránta mert még megijedne.
2018. júl. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!