Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret még a pasim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

D.Dalma123 kérdése:

Szeret még a pasim?

Figyelt kérdés
Messengeren beszeltem a pasimmal és azt mondta,hogy találkozott egy lánnyal. Megkérdeztem tőle,hogy ő lett a csaja és azt mondta,hogy még nem biztos...Összetöri a szívem. Nem tudom,hogy ez igaz vagy csak tesztelni meg szivatni akart de ez után úgy éreztem,hogy már nem számítok neki annyira. Nem szidtam le ezért csak kérdezősködtem,hogy ne azt gondolja rólam,hogy ki akarom sajátítani. Tanácsokat sűrgősen várok.

2018. júl. 22. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát először ki kéne deríteni, hogy szívatott-e vagy sem
2018. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hany eves vagy de a tanacsom az, hogy eretlen fiuk helyett keress komolyabb sracokat. Mert ez komolytalansagra vall.
2018. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Engedd el a srácot. Ő még nem áll készen egy komolyabb kapcsolatra.

https://www.youtube.com/watch?v=n7tyIdHs7cw

2018. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szivatott is egy bunkó, ha a helyedben lennék repülne...
2018. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!