Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A palimnak most lesz a születé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A palimnak most lesz a születésnapja mit vegyek neki ami nagyon kulonleges vagy egyedi?

Figyelt kérdés
A baratom 16eves fiu en 14 es valami nagyon egyedi dolgot szeretnek neki venni.Normalis válaszokat!

2018. júl. 24. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én szerintem a szeretet a legjobb ajándék de ha ez mellett eltekintünk akkor szerintem egyedi dolgot találj ki. Én fiú vagyok és én a lányoknak például verset szoktam írni egy kis kreativitással egybe kapcsolva.
2018. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
"palimnak" XDDDDDDDDDDDD
2018. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csinálj open when leveleket (nézz utána ha nem tudod mi az) vagy írd le neki sok kis cetliben mit szeretsz benne és tedd bele egy dobozba amit kidíszítesz,vegyél neki valami olyat ami kapcsolódik a kedvenc sportjához,hobbijához stb.. kreatívoskodj

Vagy főzz neki. :)

2018. júl. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!