Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Írjak neki? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Írjak neki? A barátnőm szerint szeret csak nem meri bevallani mert egyszer már vissza utasított

Figyelt kérdés
Sziasztok. lány vagyok egy táborban beleszerettem egy nalam idősebb fiúba és először úgy tűnt kölcsönös a dolog aztán nem lett semmi vége lett a tábornak azóta már beszéltünk de nem sokat. Most a napokban a barátnőmmel sétáltam és ha tízszer nem találkoztunk egyszer sem. Szerintetek rá írjak vagy hagyjam?

2018. júl. 25. 05:24
 1/3 anonim válasza:
Olyan h véletlen nincs, azért érdemes csekolni ráírni. Még nehogy a mostani barátnőddel összevesz miatta, írjál rá kérdezd meg mivan, és a többi jön magától.
2018. júl. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A férfiak már csak ilyenek, én is napról napra tapasztalom ilyen ez a fiatalság, nem merik be vallani az érzelmeiket. Nyugodtan írjál rá #1 voltam megint :D
2018. júl. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rá irtam hogy szia megnézte és b*szott válaszolni 👌😒 ez miért lehet?
2018. júl. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!