Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a jelek arra utalnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek arra utalnak hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy sraccal, akit szemely szerint nagyon kedvelem. Irtunk is egymassal eleg sokat. Na szoval, az elso talalkozon meghivott fagyizni, ugyan olyan fagyit kért mint én :D Eleg sokat beszelgettunk, ám voltak kínos csondek, neztuk egymast es elmosolyodtunk. Volt hogy mikozben beszelt, nem nagyon nezett ram, de volt hogy egymas szemebe neztunk vegig. Olelkeztunk amikor megerkeztunk es amikor elkoszontunk akkor is. Talán tetszek neki? Ezek arra utalnak? Mit gondoltok?

2018. júl. 26. 22:11
 1/3 anonim válasza:
Persze egy értelmü hogy tetszel a srácnak ha nekem ilyen könnyü dolgom lenne már rég megkérdeztem volna hogy van e barátnője és ha nincs akkor megkérdezném hogy nem szeretne egyet! :D
2018. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez szerintem is egyértelmű, majd írd le mi lett belőle 🙂
2018. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja!Szerintem feküdj le vele!

Vesd be magad anyuci!Jò szórakozást!

2018. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!