Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Velem van a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Huha, neha jon par nap es tok szarul erzem magam.. 16 eves srac vagyok, jo kiallassal, izmos "vázzal" 8 evet versenyszeruen sportoltam, 1 évet most hebe hoba sportoltam, lustultam, mert abbahagytam a judot, amiben jo voltam...de nem ezert vagyok a lanyoknal könnyebb helyzetben, hanem a stilusom miatt.. nagyon vicces tudok lenni, konnyen ismerkedek és baratkozok és annak ellenére h rengetegszer viccelodom probalom szorakoztatni azokat akik érdekelnek engem, ennek ellenere tudok komoly is lenni.. nagyon jo a beszélőkém emelett.. persze sokaknak a stilusom nem jon be, de azert elég sokaknal meg van az eredmenye .szval azt nem mondanám, h lanyokbol hianyom lenne, meg ha 16 evesen baratnom se volt. Egyszeruen más a felfogasom, nekem 6. ig nem erdekeltek a parkapcsolatok, a tanulas és sport volt fontos, na meg persze abaratok.. 7 elejen már rég még volt az elso szerelmem, ami egész altalanosban tartott.. de sosem tudta meg a lány, azóta nagyon jó barátok vagyunk és mar rosszul vagyok attól is ha arra gondolok h mi egyutt, nem tudom magunkat elkepzelni. Na m1, azert 14 evesen mar volt par lebetosegem, de nekem ok nem kellettek, 8.ban mar kezdett kinyilni a világ elottem, de akkor se kellett senki nagyon, akivel osszejohettem volna..sajna túl nagyok az igenyeim. És 8. vegen teljesen veletlenul osszeismerkedtem egy lannyal, nem a sulibol, ismerosok altal, és haverok lettunk, majd tavaly nyáron ugye, amikor véget ért nekünk az altalanos kezdtunk egymasba szeretni. Nyár végére már mindketten szerelmesek voltunk egymasba, fontosak voltunk egymásnak és ezt már kezdtuk érezni a másik szandekat..majd összevesztünk.. nagyban tartott a gimi. Uj hely, új csajok. Utálom a mostani sulimat, ha lehet valtok is, ilyen elit suli szeruseg, nekem az emberek nagyon irritaloak és az egész hely, mindenki csak jatszik és tanul... Én igy nem tudnek élni soha, és mindennap szar kedvvel jottem haza.. persze ott is megvoltak akik ram tapadtak, de mindenkit egybol kapartam le. 1. Én még mindig szerelmes voltam a lányba akivel nyáron nagyon osszeszertem a levet, másrészt mint mondtam furák az igenyeim és senki nem felelt meg nekik..most egy két lányt találtam akikkel talán majd lesz vmi, de még így is azt a lanyt akarom.. őt akarom vissza! Minden meg volt amit főként én keresek egy lányba...okos volt, nyelverzeke nagyon jó volt, művelt volt, de nem volt streber, szval nem a lexikalis tudasara celzok.. szép volt..nyilvam ez relatív, de azért lattam H néznek ra és hallottam is, szval nem csak nekem jon be, olvasott...istenem.. lehidalok ha még vmelyik lány olvas..volt kutyaja, szerette az allatokat, szeret utazgatni... szeret sszorakozni, bulizni, szereti a romantikus dolgokat..szeretett engem. Annyira tökéletes volt számomra.. mostanra kibekultunk, de most nem olyan mint regen... Talalkoztunk is kicsit feszultek voltunk pár hete..nyilván nem vagyok egy srác a sok közül.de már nem szerelmes belém..szerintem...soot BIZTOS. Szép emlekeink vannak együtt. De ugyanakkor ott van egy csomó lány, most meg vegre osszeismerkedtem szamomra tetszetosebbekkel.. de mégis..ha, ha tehetnem visszamennek hozzá. Annyira ő kell. Mindenkit megbantok, egyszerüen eszembe jut és mindenben jobban teljesitek, edzesen is mint az állat úgy tudok dolgozni, egyszerűen ha eszembe jut mintha..tudom hülyeségnek hangzik de megváltoznek, jobb lennek vele, erosebb.. kedvesebb. meg minden.. velem van a baj, h nem vagyok hajlando sok lannyal komolyabbra venni a dolgot miatta? Akivel lehet ha nem teszek semmit már nem is lesz olyan mint regen? Vagy még baratsag sem lesz? Mit kéne tennem? Tudom, ez nagyon nagyon nagy hulyeseg amit leirtam, sajnalom, h ezzel farasztalak, de nekem ez, o, ez az egész fontos. Mit csináljak?

2018. júl. 27. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit ennek vége
2018. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem veled van a baj. Tulajdonképpen nincsen olyan hogy veled van a baj. Ebben a korban változnak leginkább az emberek, és mindig is lesznek nézeteltérések. Ne azt nézd hogy ő szerelmes-e beléd vagy sem, mert csak bosszankodsz, hanem hogy egy közös ponton megértsétek egymást akár barátként, akár később többként, hiszen minél több idő telik el jó kapcsolatban legyen az akár baráti, annál inkább enyhülnek a múlt sérelmei ugyanis a jó átveszi a rossz emlékek helyét. Nem vagy nagy elvárású, csak régimódi, ami nem is feltétlen probléma, mert a mai világban mibe szeressen bele az ember, a tömeg viselkedésbe ahol nem számít semmi belső érték, csak a felszínes dolgok miközben mindenki a telefonját bámulja? Hidd el ezeknek az elvárásoknak megfelelően is lehet olyan lányt találni, és most hiába mondom (mert most úgyis csak ő érdekel) hogy talán az idősebb/érettebb kategóriában keresgélj, nem érdemes keresni mert majd rád talál, de ebből is kialakulhat még bármi mert változatok. Ne mással próbálj rajta túllépni, mert azon a ponton amikor rájössz hogy más nem pont olyan mint ő, újra ezt a lányt fogod akarni, utána fogsz vágyakozni és megbántott a másik lányt.
2018. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Halii, azaz igazság, hogy én is nem rég estem át ilyenen, és azóta a pasi összeszűrte mindenkivel a levet, még az egyik barátnőmmel is, előttem. A lényeg a lényeg, h el kell tudnod engedni. El kell tudnod fogadni, hogy ő már nagy valószínűséggel nem lesz a tied, hogy ő már mást fog boldogítani. És ha nagyon magad alatt is vagy, gondolj arra, hogy ennek így kellett történnie. Próbáld elterelni a gondolataid róla, egy ideig ne foglalkozz semmilyen nőnemű élőlénnyel csak saját magaddal. Tisztázd magadban a dolgokat, és ne erőlködk a visshaszerzésével, mert az csak még jobban fog fájni neked, és neki is kényelmetlen lesz, mert már nem érzi azt, mint régen. Nincs veled semmi baj, nem hülyeség amit írtál, de tényleg meg kell próbálnos elengedni őt. Még ha nagyon nehéznek is tűnik. Ha kell sírj, dühöngj, ordítsd, csak add ki magadból a szerlmedet iránta, hidd el segíteni fog!!

Remélem segítettem 16/L

2018. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szép es jo, amit irsz, de nyilvan, te is voltal szerelmes eees amit most csinalok az meg foleg nem segit ot elfelejteni. De nem is akarom..en élveztem minden percét amikor együtt voltunk, beszelgettunk.. miért felejtenem el. Elengedni? Nem tudom... Biztos igazad van, kevesen kapaszkodnak így gyokerestul egy emberbe..és már én is adom fel. Csak tényleg más volt mint egy csomó lány. Nem a szerelem beszél belolem. Ez tény. Per pillanat pedig nincs még akivel kiszerethetnek belole... Majd talan egyszer.. m1, meg egyszer megpróbálkozok vele annak ellenere H mindenhonnan azt hallom hagyjam.😂😂 talan lesz valami, csak azt nem tudom mit hogyan..nem szoktam ilyen szerencsétlen lenni, de mostanaban tenyleg teszetosza vagyok.. de lehet nem is kell terv..alakul minden magatol
2018. júl. 30. 04:08
 5/5 anonim válasza:

Ugyan ez volt velem is...

Szoval

Ne hagyd! Nem szabad elengedni azt aki ilyen hatassal van rad,lehet az o reszerol ugymond gyengult az irantad erzett szeretete szerelme de egy kis szikra is kepes langot gyujtani benne,persze mindenhez ido kell de hidd el megeri kuzdeni.

2018. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!