Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van nála esélyem, vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki egy suliba járt velem, már akkor szimpatikus volt, de sosem beszéltünk, 3 hete viszont bejelöltem facen és azóta minden nap beszélünk. Van amikor olyanokat ír amiből arra következtetek hogy teszek neki, de pár napja konkrétan azt mondta nem tetszik neki senki. Most akkor mivan?? Van nála esélyem vagy inkább hagyjam? Nekem egyre jobban tetszik, de nem szeretnék fölöslegesen vele foglalkozni ha esélytelen.

2018. júl. 27. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért írta ezt, mert nem akarja, hogy nagyon biztos légy magadban.
2018. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen jeleket adott?
2018. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rubina07 ***** válasza:
Lehet, hogy ezt azért mondta mert kivancsi volt a reakciodra. Teszteld te is. Beszélj neki a legjobb fiu baratodrol vagy csak egy jo fiu baratodrol jókat és a reakciója elarulhatja. Ha zavarja hogy rola beszélsz vagy elkezd röviden válaszolni, "flegmazni" akkor igenis van esélyed nála.
2018. júl. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát sokat beszél arról hogy mi lesz ha találkozunk, azt mondja megérzi hogy hol vagyok, mondta hogy meg akar ölelni, és még ilyen dolgok.
2018. júl. 28. 12:13
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 köszi, majd beszélek róla. :D
2018. júl. 28. 12:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak egy kis helyzetjelentés. :) 2018. októberbe azt mondta csak barátként tekint rám, így hát próbáltam elfelejteni őt. Aránylag sikerült is, egészen addig amég 2020. márciusában nem írt, de én nem akartam vele beszélni mivel elég rossz időszakom volt miatta, de véletlenül összefutottunk, elkezdtünk beszélni újra és április végén összejöttünk, azóta együtt vagyunk és boldogabb vagyok mint valaha :D
2020. aug. 21. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!