Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Csókolózásnál szeretit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csókolózásnál szeretitek, ha szívja a párotok az ajkaitok? Hogy esik jól? Mit szerettek közben? Cuppogás?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és az érdekelne, hogy vannak-e olyan lányok akik szeretik, ha finoman szívják az ajkukat. És mondjuk ha ebbe belevezetik a fiúk a nyelveset vagy csak a szájra puszit, és úgy cuppog az úgy jó érzés nektek? Valaki nem szereti a cuppogást?(Gondolok itt nem tömegben, hanem kettesben vagytok)


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. júl. 28. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az fontos hogy mióta vagytok együtt?

Ha szerelmesek vagyunk a párunkba akkor szeretjük, igen.-a többség szerintem. Persze nem biztos. De csak is kettesben.

Én pl nem szerettem soha ha a srác túlzottan nyálas. Meg ha nagyon nyelvvel csókolózik.

2018. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát én nem azt szeretem ha szívják :-D 😳
2018. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én úgy vagyok vele, hogy vele vagyok, mindent élvezek, amit csinál. :)

nyilván nem kell nyálátömlesztést végezni, mi például nagyon nyálasan csak együttlétekkor csókolózunk. én szeretem, ha szívja az ajkaimat, de ízlések és pofonok. :) próbáld ki, ha a lánynak nem tetszik, hidd el, tudni fogsz róla! :D

2018. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Szia. Lány vagyok, és imádom, ha harapdálja, szívja az ajkamat, utána pedig kicsi puszikat ad rá, mintha "fajt" volna es "bocsánatot akarna kérni". Igazából én nem vagyok egy válogatós típus, ahogy az egyik előző válaszoló írta, mindent szeretek amit csinál. De ki kell mindent próbálni, a barátnőd úgyis jelzi, ha nem tetszik neki.:)
2018. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Èn imádom.

/L

2018. aug. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretem, meg amikor nyelvemmel játszik, vagy nyelvével ajkaimat simogatja illetve szeretem ha közben keze az arcomon van.😊
2018. szept. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a cuppogástól elmegy az életkedvem. amúgy sincs sok.
2018. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, de azt senki sem írta, hogy mire kell nagyon vigyázni, pedig a barátommal és velem (kollégiumi szobatársak voltunk) és egyszerre randevúztunk a csajainkkal és ugyanaz a "baleset" történt mindkét pár esetében. Mi, fiúk, annyira beleéltük magunkat a csajok ajkának a szívásába, hogy (ők is szobatársak voltak egy másik kollégiumban) a bőrük alá kiszívtuk a vért és véraláfutás lett az eredménye. Pár napig sebtapasszal az ajkukon jártak előadásokra... Megjegyzem - nem egy helyen randevúztunk, hanem egymástól függetlenül. Végkövetkeztetés: semmit nem eltúlozni, mindent csak mértékkel.
2018. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!