Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytárssal járni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés
Már 1 egész éve teljesen bele vagyok esve. Ez több mint tetszés, ez szerelem. Viszont én nem merek semmit se tenni, mert az osztálytársam! Szerintem én is bejövök neki, de lehet csak én komplikálom túl. Magas, vékony testalkatú, én pont az ellentéte vagyok. Nem igazán tudom megismerni, mert ügyel arra hogy semmilyen személyes infó ne kerüljön ki róla. Lehet, hogy a felét csak beképzelem magamnak a belsőjéről. Tanácsok?

2018. júl. 29. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Osztálytárssal járni sosem jó és biztos, hogy nem lesz hosszútávú. És ha szakítotok akkor is nézni kell egymás pofiját :D És mi az, hogy " ügyel arra hogy semmilyen személyes infó ne kerüljön ki róla" ? A faterja TEK-es vagy mi a fuk? :D és amíg nem ismered meg addig nem is tudod igazán, hogy tetszik-e
2018. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Először is, milyen nemű vagy, és hány éves? Ez azért is fontos, hogy tudjam, még mennyi ideig fogtok egy osztályba járni, mert hogyha ez lesz az utolsó évetek együtt, akkor azt mondom, hogy próbálkozz be nála, de egyébként nem ajánlatos osztálytárssal kezdeni.
2018. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire már ne legyetek infantilisek... Most mi van akkor, ha osztálytárs? Ja, igen, mert fú, de rossz lesz, ha szakítotok, tudom. Mert az ugye jobb, amikor majd összetörten végig fogod nézni, ahogy mással, aki kicsit tökösebb nálad, együtt lesznek. Meg amúgy is, annyira béna érv, hogy egyből a lehető legrosszabbat tartod szem előtt. Ennyi erővel ne házasodjunk, mert mi van, ha válás lesz belőle? Sőt! Ne is egyél, mert lehet, hogy ételmérgezést kapsz...
2018. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Azért elég nevetséges dolog kijelenteni, hogy BIZTOS nem lesz hosszútávú. Talán az illető több millió főt érintő statisztikát készített a témában?

Egyébként a mi osztályunkban 4 pár is van, ketten már 3 éve vannak együtt, a harmadikok most lesznek egyévesek, a negyedikek lehet, hogy szétmennek, de nem azért, mert osztálytársak, olyan okok vannak, amik simán lehetnének más felállásban is.

2018. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
házi nyúlra nem lövünk!!!!
2018. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most leszek tizedikes és lány vagyok, 3 évünk van még együtt osztálytársként :D köszönöm a gyors válaszokat
2018. júl. 29. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös, akkor jöjjetek össze. Ha tényleg aranyos, akkor nem fog összeállni és kiröhögni a haverjaival, hogyha vissza is utasít. Szóval ha van ott szerelem, akkor nyugodtan éljétek meg; nem kell attól félni, viszont attól pedig lehet, hogyha nagyon magas szintű dolgot élhetnétek meg mert olyan erős a kötelék közöttetek, és erre kihagyjátok.
2018. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*Én még nem jártam osztálytárssal, de tudok olyat többet is, aki osztálytárssal járt, és nem lett belőle semmi bajuk. Csak tudtuk, hogy együtt vannak, nem ott élték a szerelmi életüket az iskolában; megbeszéltük, hogy tök arik lehetnek együtt; de arról is tudtunk, amikor már szakítottak; és senki nem fújta fel a dolgot. Ment minden tovább, nem osztott -nem szorzott semmit. És több ilyennel is találkoztam. Intelligensen kell kezelni a dolgokat. És akkor volt ez a "És akkor most nézhetem érettségiig a p-fáját." Na ez egy tinisorozatban volt, amikor a srác megcsalta a csajt, de most hogyha tényleg szeretik egymást, ja és miért lenne törvényszerű egy megcsalás, ha pl ő életed szerelme lehet potenciálisan; de most még megcsalástól is elvonatkoztatva; még szakítás után is megmaradhat a jó kapcsolat. Aki erre képtelen, az meg így járt, te ne legyél olyan; viszont tényleg benne van a pakliban, hogy ő lesz életed szerelme, és lehet nem kéne elszalasztani, mert suliután ballagás utánra lehet, hogy már talál valaki mást, és te meg már nem feltétlenül találsz olyan jót, "magasszintűt", mitn ő. De amúgy elvileg egy embernek nem csak egyetlen ideális párja van, akivel azt a nagyon magas minőséget meg tudják élni, és elérhető távolságban van mind; csak az idő változó, hogy mikor esik be az életedbe a potenciális nagy ő, ha beesik egyáltalán és ebben az életedben pl nem pont a magányt akartad megtapasztalni.
2018. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én már jártam osztálytárssal, és katasztrófa lett a vége.

a fiú azóta is mindenfélét terjeszt rólam, hogy könnyen kapható vagyok, nem vagyok jó az ágyban (ő már csak tudja, 1 hétig jártunk :)), társai. ennek ellenére úgy gondolom, hogy ha mindkét fél normális, akkor a kapcsolat végkimenetelétől függetlenül tudtok majd értelmes ember módjára viselkedni, különösebb feszültség szítás nélkül.

ha szakítotok, és rendesen megbeszélitek a dolgot, akkor az elején kicsit kínos lesz, de ennyi.

2018. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet az hogy szerelmes vagy belé úgy hogy nem ismered? :D
2018. júl. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!