Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit néztek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit néztek meg először egy pasin? Mi az ideálotok (küldőleg, belsőleg)?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok.

2018. júl. 31. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Őszintén? Azt hogy hogyan beszél egy lánnyal..

Külső legyen szőke haj meg picit sportosabb alak

Nekem ez jön be

16/l

2018. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A kisugárzását és,hogy hogyan viszonyul az emberekhez.


Külsőleg: Legyen kopasz és normál testalkatú, magas.

2018. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

Legyen naaagyon magas, de ne legyen összegebedve :"D

Barna haj, és legyen vékony bokajaaa <33 Valamiért imádom a vékony bokat 😂


Belsőleg.. piszkálódjon egy kicsit, szóval én olyan típus vagyok, aki szeret kicsit piszkálni másokat (tehát pl. Én Real Madrid drukker vagyok, és ha pl a párom Barcas, akkor El Clasico idején csípjük egymást azzal, hogy melyik a jobb csapat, ne egyből besertodjon, hogy mit mondtam és a ku®va anyámat.. Igen, volt ilyen is 😂😂..)

Álljon ki mellettem és a hülye gondolataim mellett, és hagyjon egy kis szabadságot, ha pl. el akarok menni egy barátnőmmel moziba, akkor nehogy már azt mondja, hogy nem mehetek :"D

Uuu.. És énekeljen nekem :DD

Hat igen, meg ugye az alapok.. Kedves, vicces, hűséges, etc

2018. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Meg az jon be ha normalisan viselkedik nem jatsza a macsot meg hogy: "en vagyok a legjobb pasi a facen"

Ne legyen "tömeg"


Legyen olyan aki tényleg fel meri mutatni mit érez

Aki komoly jövőt tervez! Aki minden áron küzd azért hogy az övé legyek

Ne legyen az hogy minden áron csak a sex


Külsőt meg elmondtam

2018. aug. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Külsőleg szerintem nem olyan fontos, adjon magára azért, de ne úgy mint egy lány :/ , a belső sokkal fontosabb szerintem, hogy hogyan viselkedik, beszél , legyen udvarias, és én szeretem ha valaki őszinte, és bátran kimeri mondani azt amire gondol. Szeresse az állatokat, legyen nagyon jó humora és lehessen vele nagyon sokat viccelődni , nevetni, őrültségeket csinálni, mint egy legjobb baráttal :)
2018. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lányok,hol voltatok eddig? Valahogy sose találok ilyen lányokat :D
2018. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Külsö: az arcát, föleg a szemét, a haját nézem. (Szeretem a ha kicsit hosszabb a haja, vagy göndör.) A körmét, a fogát (nekem a higéni fontos). A testalkat nem nagyon lényeg, csak ne legyen túl kövér vagy már szinte anorexiás.


Belső: legyen vicces, legyen hasonló az ízlésünk, legyen türelmes.

2018. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Külső: az arcát nézem meg először, az vagy tetszik, vagy nem. Ne legyen kövér. Imádom a göndör hajat (nem a hosszút). A szakáll nem jön be.

Belső: legfontosabb, hogy monogám kapcsolatra legyen képes, szóval legyen hűséges.

19/L

2018. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én először az arcát, azon belül pedig vagy az állkapcsát vagy a szemeit nézem meg először. Az előbbit nem tudom, hogy miért, ösztönösen jönk.(Lehet hogy ez a fétisem?😂)


Ideálom küllemre jelenleg nincsen, de plusz pont, ha sötétszőke a haja és/vagy magasabb nálam...


Belsőre pedig:

- legyen jó humora

- álljon ki magáért

- legyen kicsit bújósabb, romantikusabb típus

- legyen őszinte

- türelmes

- és legyen önbizalma


15/L

2018. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az arcát, aztán a testét és az alkatát.

Ideál: Külső: Imádom, ha egy pasi magas, lehet akár nagyon magas is, az sincs ellenemre, ha 190-200 cm, de nem elsődleges. Akivel jelenleg kavarok egy magas velem.

Öltözködés: Plusz pont, ha elegáns, imádom az ingeket a pasikon, annyira ingpárti vagyok, hogy én is hordok ingeket, ha jól akarok kinézni. Megőríjtenek az igazán elegáns, kiöltözött pasik. Azonban ez sem elsődleges.

Legyen tiszta, igényes, ne legyenek orbitális ragyái, ne járjon koszos cuccban, adjon magára, foglalkozzon a hajával, a testével, a fogaival, mindennel.

Az már elsődleges, hogy legyenek fogai, ne legyen büdös a szája, meg ilyen alapdolgok.

Az, hogy mennyi pénze van rohadtul nem érdekel, nem érdekel, hogy van-e jogsija, van-e kocsija, nem a pénzét fogom szeretni, aki azzal indít, hogy "Van pénzem", azt rögtön lekoptatom, ha azzal indít, hogy "Van pénzem, mert apámtól évente kapok 1,5 milliót." attól hányok, egyenesen. Sajnos, fogtam ki ilyet. Gyűlölöm az elkényeztetett kis farkakat.

A haja nem érdekel, ha jól áll neki, hogy kopasz, még az is bejön, csak a nagyon hosszú hajtól undorom egy pasin.

Tudjon beszélni, tudjak vele beszélgetni, intelligens legyen, ne olyan, aki írni se tud, mert 14 évesen ott hagyta a sulit. (Igen, ilyet is fogtam ki.)

Ne legyen túl nyálas, én nem vagyok romantikus típus, ez van, én nem fogok rózsaszirmokat várni az ajtó előtt, meg ilyenek.

Ne korlátozzon, hadd menjek oda, ahova akarok, ne lógjon minden nap és egész nap a nyakamban, én sem fogok az övén, ne hisztizzen minden szarért, mint egy óvodás kislány.

Ne legyen drogos, és ne legyen alkoholista, ha iszik, igyon, nem fogok szólni, de ne minden nap fetrengjen.

Törődjön velem, ne úgy bánjon velem, mint egy kutyával.

Legyen humora, értse a vicceimet, elég fárasztó vicceim vannak, amikhez kell egy kis agy.

Összességében ennyi. Szerintem nincsenek lehetetlen elvárásaim.

2018. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!