Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem hiszem el hogy ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem el hogy ennyire szerencsétlen lennék lànyokterén! VELEM VAN A BAJ? 17F 190cm 70 80kg Baran haj, zöld szem

Figyelt kérdés

Nos

Középsuli kezdete óta volt 3 lány egymásutàn akikbe szerelmes voltam .

Az elsőnek barátja volt ismertem régóta és igy nem jött össze ( ha nem lett volna barátja akkor sima lett volna)

2. Beszélgettem vele

Késöbb megtuttam hogy neki a felgma srácok jönnek be ( én hülye teljesen flegma lettem, de ugy mindenkivel aki közelebb volt hozzám )

Ez se jött össze

3. Most 2018 nyarán

Van egy kedves lány(3 hónapja szakitott a barátjával , baratjat is ismerem )

Többször találkoztam vele ( a lány kérésére társaságba , mert fél az exétől hogy bántani fogja ) volt ez a Color fesztivál a városba ott is beszelgettem vele meg volt a szemkontaktus minden kiraly volt es igy haverok elrangattak .

Másnap rairtam hogy jajj milyen jó volt

( tudni kell hogy én az a fajta ember vagyok aki ha bulba van ott vagy elötte vagy közben úgy istenesen részeg lesz )

Igen igen beszelgettem vele

És igy

Elhivom kettesbe talizni

Erre igy - jajj még mindig félek az exemtől.

Most úgy néz ki hogy talált valami 15éves gyereket magának és igy ennyi volt EZ IS.

Szoval nem tudom. Ez nem normális dolog szerintem , hogy mindig kifogom a szart .....



2018. aug. 1. 14:11
 1/5 Kuszkókusz válasza:
100%

1. Ne viselkedj másképp, mint amilyen vagy, ettől nem leszel sikeresebb

2. Tizenhét évesen nem kellene pocsolyára innod magadat a bulikban, mert a normális lányoknak ez nem jön be, csak megszokták, hogy nincsen jobb. Nagyon szánalmas, amikor majdnemgyerekek egy koszos alkesz színvonalán fetrengenek hétvégenként.

3. Ha nem normális lányt keresel, hanem az az első szempontod, hogy jó teste legyen meg szépe legyen és en bloc menő, akkor nem tancsoltam semmit.

2018. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van és tudod az inteligencia bejön a normálisabb lányoknak.

Nem azok akik full részegre isszák magukat.

És kérlek írj helyesebben az depresszió!! Az sem normális, hogy emiatt ""depressziós"" vagy 17 évesen.

2018. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17 évesen még rengeteg időd van, ez nem olyan dolog ami korhoz van kötve hogy mikor kell legyen barátnőd. Ne legyél emiatt "deppresszios".
2018. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Uhh de jó magas vagy :)
2018. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szimplán nem tudod mit akar egy csaj.
2018. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!