Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nagyon megbántott!

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki biszex. Én nem tudtam magamról, hogy az vagyok, de ezek szerint igen. Szóval. Egyszer átmentem hozzájuk és megcsókolt. Aztán náluk aludtamc, ott is csókolóztunk nem egyszer. Megbeszéltük, hogy járni nem szeretnénk, hanem ilyen “barátság extrákkal kapcsolat. Eddig ez oké, csakhogy amikor ott aludtam (nem, nem feküdtünk le) másnap alig szólt hozzám, bunkó volt, amikor meg akartam csókolni elhúzódott. Hetekig kérdezgettem, hogy ez most mi volt?! 3 hét után benyögte, hogy a volt barátnőjébe szerelmes. Kérdeztem, hogy akkor mégis miért csókolt meg többször, erre azt mondta nem tudja. Okés, kb. 1 hónap alatt túl lettem rajta, és a helyzeten. Majd megbeszéltük, hogy maradunk barátok. Tegnap átmentem, hogy filmezzünk és medencézzünk. Úgy 3 órája ott voltam, amikor film közben odahajolt és megcsókolt. Aztán ezután kb 1 órával bejelentette, hogy ezt már lezártuk. Befordultam, mert nagyon nagyon rosszul esett, hogy múltkor már megbeszéltük, hogy több ilyen nem lesz, hogy megbánt és hülyének néz, és csak testi kontaktra vagyok jó neki (a volt barátnője csak szájra puszizik, de megcsókolta a volt barátnője miközben mi “kavartunk”). Szóval befordultam, erre elkezte mondani hogy ne haragudjak, meg elkezdte simogatni a hajam. Tegnap este írtam neki, hogy ez mi volt, azóta nem ír, úgy, hogy ma kb 5-6 x volt elérhető. Ezt miért csinálja vajon? Miért jó neki? Mit tegyek? Bocsánat, hogy hosszú és kicsit érthetetlen lett, de már belebolondulok ebbe. :( köszi a válaszokat!

2018. aug. 1. 20:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt, ő 17/L én 18/L
2018. aug. 1. 20:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a lány nincs tisztában a saját érzéseivel. Nincs túl az exén, de lehet hogy te is tetszel neki emellett. Én ha a helyedben lennék, otthagynám ezt a lányt, megszakítanék vele minden kapcsolatot. Ne hagyd, hogy játsszon az érzéseiddel. Lehet, hogy tényleg csak ki akar használni a tested miatt, ezt nem tudhatjuk. Mindenesetre felejtsd el őt TELJESEN. És most itt nem arra gondolok, hogy maradjatok csak barátok... nem. Vágd ki az életedből, mintha egy alma rohadt részét vágnád ki, kíméletlenül és maradéktalanul. Jobbat érdemelsz annál, mint hogy valaki ilyen gonosz módon játsszon veled és az érzéseiddel.

Remélem, tudtam segíteni. Írj nyugodtan, ha bármi van.:)

Üdv: 18/L

2018. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs tisztában az érzéseivel!! Nem hiszem amúgy, hogy direkt csinálja csak nem jön össze neki a dolog...Biztos, hogy érez irántad valamit csak még ott az exe és az bekavart! Adj neki időt és szerintem minden rendbe fog jönni! :)
2018. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Rettentő sokat segítettetek, köszönöm!☺️
2018. aug. 1. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Most ne keresd egy darabig, hagyd, hogy tisztázza magába a dolgokat.
2018. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi... letiltott instagramon...
2018. aug. 2. 16:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek!
2018. aug. 2. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!