Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kavartunk, barátnője van, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartunk, barátnője van, de én beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akit megismertem. Tudtam már az elején, hogy barátnője van, de már akkor mesélte a srác, hogy jó párszor megcsalta, bár állítás szerint már megbánta, emellett saját szavai szerint, soha nem ő kezdeményezezett, hanem a lányok mentek oda hozzá. Azonban nálam mégis ő lépett először, és Egy pár napig kavartunk, ez a lopott érintésekkel kezdődött, majd esténként mikor találkoztunk már smaroltunk, egymásba gabalyodva ölelkeztünk, és egyszerűen csak élveztük egymás társaságát. Olyanok voltunk mint akik együtt vannak. Aztán napközben mikor taliztunk (ugyanis a szüleink jóba vannak) egyfolytában úgy csesztettük egymást mint két óvodás. Mondták is, hogy mi ez az udvarlási módszer, meg hogy ebből szerelem lesz.


Na azóta el telt két hét.

2,3 naponta találkozunk, beszélgetünk, néha félreérthető megjegyzéseket tesz, de soha nem léptük át azóta a határt.


Rajottem, hogy beleszerettem, ugyanis amellett, hogy szinte ugyanolyan problémaink, és életünk van, egyszerűen vonzódom hozzá.

De barátnője van, és szét szakad a szívem, amikor látom, hogy a barátnőjevel posztol képeket stb. Közbe meg folyton hív engem találkozni. Jah, és az egyik barátom mikor megkerdezte tőle, hogy mi van a barátnőjevel, erre azt mondta, hogy "Hát az néha van, ha kell". Emellett a srác haverja is kérdezgette tőle hogy mikor szakít a barátnőjevel, és jön össze velem. Ötletem sincs mihez kezdjek, ha várjak rá, mennyit várjak stb...


Elsősorban fiúktol kérdezem, hogy most mit érezhet a srác. Mármint általában barátkozni nem úgy szoktak el kezdeni, hogy a falnak tolva lesmárolnak.


Nagyon szeretem, de nem tudom mit tegyek. Várjak, lépjek, vagy felejtsem el (ami ezért elég nehezen menne)

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. aug. 2. 08:58
 1/10 anonim válasza:
78%
snitch bitch, huzd le magad a wcn. :)
2018. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Ássátok el magatokat mind a ketten.

Amúgy meg szakítson a barátnőjével, már ha van benne egy minimális kis gerinc, és jöjjetek össze.

2018. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ne haragudj, de undorító vagy. Gondold csak át... A mostani barátnőjével is ezt csinálta. Akkor veled mit fog? :)
2018. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Remélem egyedül maradtok örökre mindketten.
2018. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Gerinc? Szerinted a leírtak alapján van benne gerinc?

.

Viszont Kérdező

Én is ajánlom a 2es kommentben leírtakat, megérdemlitek egymást :)

2018. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát de akkor legalább rakd szét a lábad, a f#sznak kell játszani a szűzk#rvát.
2018. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőjét is így alázza folyamatosan, nálad sem lesz ez máshogy.


Mindketten szánalmasok vagytok.

2018. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kopj le, ez talan meg erkolcsos is a hulyesegeid mellett.
2018. aug. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, a fiú nincs túlságosan oda a barátnőjéért, jobb lenne a fiúnak is, meg a lánynak is, ha szakítanának. Ha veled megismerkedett, és ilyen jól passzoltok, akkor inkább veled folytassa, az lenne jó, de te ne sürgesd, a lány is rájön majd, hogy van valakije. Jobban mondva azért megkérdezheted tőle, hogy el tudná-e képzelni veled a folytatúást, ha inkább veled lenne, mert úgy néz ki, hogy ti jobban passzoltok egymáshoz, akkor viszont sürgősen szakítson a barátnőjével, mert ez így nem becsületes. Furcsállom a szüleiteket is, hogy azt mondják, ebből szerelem lesz, miközben tudják, hogy van a fiúnak egy másik barátnője. Szóval a fiú minél előbb szakítson, de te ne sürgess semmit sem. Egy fél év alatt kb. kiderülhet.
2018. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Undorító....

Sztem ásd el inkább magad és a "barátodat" is rántsd magaddal. Amúgy nem sül le a bőr a képetekről hogy ezt csináljátok egy emberrel? Egyébként meg jöjjetek össze hátha téged is szétcsal mindenkivel...

2018. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!