Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri kockára tenni a barátsá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri kockára tenni a barátságunkat?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy van egy lány akivel nagyon jóba vagyok és félek hogyha elmondom neki hogy kedvelem és ha nem viszonozza elvesztem a barátságát.

(Irj privit és sokkal bővebben leírom)



2018. aug. 3. 04:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj privibe. Talán tudok segíteni több infóval :)
2018. aug. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz!:)
2018. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem ismerem a teljes sztorit és nem is nagyon szeretnék belemászni a privát világodba. Csak egy dologra hívnám fel a figyelmedet. Aki mer az nyer. Ez nem egy véltlenül kitalált mondat. Ha belegondolsz nagyon is igaz. Ha nem teszed meg, akkor örökre azt fogod kérdezni, hogy mi lett voln, ha. Hidd el... átéltem... én 3 év után léptem. Plusz, ha tényleg olyan jóban vagytok nem érdemelné meg, hogy őszintén tudjon az érzelmeidről? Egyenesség és tiszta lap. Ha ezekhez tartod magad szerintem megtalálod előbb útóbb a helyed. Mindazonaltal nem tudom milyen vagy és hogy kész vagy e egy kapcsolatra, de először a magad érzései miatt aggódj, hogy vajon boldoggá tudod e tenni és csak aztán az ővéi miatt. Nagyon sok sikert kívánok neked, nincsen szebb a tini szerelemnél, nagyon kívánom, hogy megtaláld. Szerelemben teljes napot. A

2018. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, hasonló helyzeten vagyok túl én is, szóval ha gondolod írj, hátha tudok segíteni :)
2018. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, írj:)
2018. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!