Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy mást szeretek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leti15 kérdése:

Lehet, hogy mást szeretek már? Vagy csak egy sima fellángolas. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom, nagyon jól megvagyunk 10 hónapja. Az egyik haverja viszont már lehet a megismerése óta tetszik nekem, de nem foglalkoztam vele.

A napokban ennek ellenére ez az érzésem felerősödött mivel megtudtam, hogy neki is tetszem. Egesz nap irogatunk, vele almodok ( azt mondta h az egyik almaban neki is benne voltam, szoval o is velem almodik), varom hogy talalkozzunk.. stb. Miota megtudtam, hogy neki is bejovok azota igaz kicsit tavolodom tole amikor o is ott van... (csak azert szerintem, hogy nehogy felketeny legyen a baratom vagy valami)

A baratom annyit tud erről, hogy tetszunk egymásnak. Persze nem szeretnék ez miatt szakítani vele, de zavar, hogy nem vagyok biztos az erzeseimben a barátom iránt.

Olvastam egy cikket arról, hogy egy parkapcsolatnak vannak stadiumai. Lehetseges hogy ez az a stadium amikor elhalvanyulnak kisse az erzesek es ilyenkor lephet be egy harmadik személy?

Szóval kissé megijedtem, hogy nem szeretem már...

Remélem, hogy van még ra lehetőség, hogy ugyanugy erezzek iranta mint eddig.

Szerintetek lehetséges, hogy kiszerettem belőle? 😞😳

Előre is köszönöm a segítséget. ☺



2018. aug. 3. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

Gondolj bele mi van ha férjed van. (Csak úgy)

Évekig együtt vagytok... (Húú..sok sok éven keresztül)

Akkorbte addig miközben együtt vagytok, mindig mással fogsz kavarni mert azt mondod hogy kiszerettêl belőle??

Ez nem így működik. Nem kell válogatni, elégedj meg azzal ami van!

2018. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha igazán szeretnéd, akkor meg sem fordulna a fejedben ilyesmi. Szerintem köztetek eleve nincs meg az az erős kapocs, ami egy igaz szerelemben létezik, de nem akarok beleszólni senki életébe.
2018. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha ez a "folyamat" mar elkezdodott nem igazan van visszaut. Velem is megtortent. Gyerekszerelem volt, aztan beleszerettem az egyik osztalytarsamba es mar hosszu evek ota boldogan elunk egyutt. Fiatal vagy. Nem kell es nem is szabad az elso embernel lehorgonyozni. Sajnalatbol meg plane nem.
2018. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretni valakit meg szerelmesnek lenni két külön dolog. Az érettség kérdése hogy szakitasz-e valakivel ha szereted de már nem vagy szerelmes. Minden kapcsolatban eljön egyszer ez a stádium, de ettől még nem kell hogy vége legyen. Ha szereted a barátodat és vele szeretnél maradni akkor azt javaslom hogy szakíts meg minden kapcsolatot azzal a másik fiúval, egyszerűen felejtsd el őt. Egy idő után lenyugszanak a hormonjaid. Ugyanolyan mértékben szerelmes nem leszel a barátodba mint az elején, de ez ugyanígy lenne azzal a másik fiúval is. Szerinted megérné tönkretenni egy jó kapcsolatot emiatt?
2018. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valaszokat.

Mivel ez az első kapcsolatom, elotte sem volt senkim ezert estem ennyire ketsegbe ez miatt.

De mostmar tudom, hogy mindenkinel eljon ez a stadium.

Ezert nem fogok szakitani vele, nem is szeretnék. Csak meglepodtem ez miatt, hiszen tudom hogy szeretem.

Remelem jora fordul majd minden idovel. Megbeszelem ezt a baratommal. ☺

2018. aug. 3. 20:43
 6/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek...

Nem, mert képes vagyok a kapcsolat fenntartasara egyetlen személlyel. Csak mivel nem vagyok túlságosan tapasztalt az erzeseimmel kapcsolatban ilyen téren (mivel ő a legelső barátom ) ezért neha kissé kérdésessé válnak a dolgok.

2018. aug. 14. 05:42
 7/9 A kérdező kommentje:

2.

Dee megvan.:)

A horoszkopunk szerint is stimmelunk. (Bika-oroszlan)

De ez már masodlagos.

2018. aug. 14. 05:45
 8/9 A kérdező kommentje:

3. Köszönöm a válaszod!

Persze, ilyen is van, köszönöm, hogy leirtad. Elgondolkodtam rajta:)

Nálam ez úgy van, hogy a baratomon keresztül megismerkedtem mégegy szimpatikus emberrel, de ennyi:)

Barimat szeretem:)

2018. aug. 14. 05:48
 9/9 A kérdező kommentje:

4.Köszönöm szepen:)

Persze, hogy nem. Ha minden kapcsolatban van ilyen fázis akkor már nyugodt vagyok...

Jo lenne nem találkozni vele, de haver szóval minden rendezvényen és programon velünk van, amit csak szervez a "banda". Szóval így azért nehezebb, de alakul.

Nem érzek iránta amúgy sem komolyabban, és neki is csak egy fellangolas felém. Semmi több. A barátommal maradok ettől még. :)

2018. aug. 14. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!