Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tényleg bejövök a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg bejövök a srácnak?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk mindketten.

Élőben még csak egyszer találkoztunk (közös barát miatt) és nem sok időre, max fél óra volt, de akkor elég jól elbeszélgettünk egymással. Ez nyár elején volt, azóta van streakünk snapchaten. A napokban valamiért elkezdtünk beszélgetni snapen és hát eléggé fűz engem. Azt is mondta hogy miután hazajött Amerikából (ott nyaralnak most) elmegyünk ketten inni.

Na és engem ez az ivós dolog aggaszt, mert oké, szoktam inni, szeretek is, de szerintem nem kéne már az első normális találkozáson lerészegedni. Nekem erről kicsit az jön le, hogy csak meg akar baszni és semmi több, de közben meg azt mondogatja, hogy ő normális párkapcsolatot szeretne...

Szóvaal igen, nem tudom eldönteni, hogy csak "arra" kellek-e neki, vagy komolyan gondolja-e a dolgot.



2018. aug. 3. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor mondd azt neki, hogy figyelj kedves Robi (vagy akárki) azzal hogy első alkalommal egyből inni akarsz velem, azt az érzést kelted bennem, hogy nem akarsz semmi többet, csak egy gyors menet és szia szia. Ezt mindenképp el akartam mondani és azt szeretném ha őszintén elmondanád te mit akarsz tőlem.


Kb vmi ilyesmi. Ha éretten előadod akkor nem kaphatsz gyökér választ. Csak hülye kérdésre megy hülye válasz.

2018. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy elmentek inni nem azt jelenti, hogy csatak részegre igyátok magatokat :D Iszogattok, beszélgettek meg ilyenek. Egyébként pici alkohol még segít is feloldódni és nem lesz annyira sablon a beszélgetés. Nem kell egyből rosszra gondolni ( bár jobb félni mint megijedni ) Egyébként is ha nem akarsz akkor nem iszol (annyit) és kész :D Sok sikert! :)
2018. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es: Ha gyökér az illető,ami valószínű,attól csak gyökér válasz jöhet. :D

A hülye az még gondolkodni se tud.

Hülyétől ne várjon senki semmit!

2018. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!