Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rengeteget beszélgetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteget beszélgetek egy nálam 6 évvel idősebb fiúval. Tanácsok? 16/L

Figyelt kérdés
Ugye a fiú 22 éves én pedig 16.Először csak barátként beszélgettünk de mostmár mintha nagyon közelednek hozzám. Mit tegyek? (egyébként aranyos fiú, nekem tetszik)

2018. aug. 5. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ismered? Vagy csak neten beszeltetek? Fontos!
2018. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kovpet ***** válasza:

Mit tegyél? Hát ismerkedj vele, ha bejön.

Mit ne tegyél? Ne siess el semmit.

2018. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak neten beszélünk de azt elfelejtettem mondani hogy külföldi. Amúgy köszi az eddigi válaszokat
2018. aug. 5. 15:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess velem!

én 16-tal vagyok több, de legalább pesten élek :)

2018. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úr Isten! Nem hiszitek el hogy mi történt. Beszélgettünk és megkérdezte hogyha megkérné a kezem mi lenne a válaszom. Mivel nem akartam megsérteni ezért azt mondtam hogy igen és erre az volt a válasza hogy: Örülök neki. Remélem később is ez lesz a válaszod ha megkérdezem. Atya ég! Mi legyen?
2018. aug. 5. 19:43
 6/11 anonim válasza:

Beszélgess vele még többet, ha pedig M.o-ra jön, akkor találkozzatok.

Ismerd meg jobban.

2018. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 télapóápolólapát válasza:
100%
Még sosem láttátok egymást és megkérné a kezed és te belementél,szerintem elgondolkozhatnál egy kicsit az élet értelmén.
2018. aug. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hol lakik?
2018. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En is 16 voltam, mikor osszejottem a hat évvel idősebb párommal, ket éve vagyunk együtt és úgy alakult, hogy együtt is lakunk, és nagyon jól megvagyunk.

Beszélgess vele, de ne siess el semmit.

Ha valami miatt gyanussa válik, akkor szólj egy barátnak, beszélj valakivel erről, mindenképp külső szemlélő legyen.

Ha pedig úgy alakul, hogy találkoztok, és a szüleid nem vennék jó néven, mert mindent tul aggódnak (ahogy Pl az én szüleim is), akkor vigyél magaddal egy barátot.

Vagy csak tedd fel a kérdést, hogy a srácot zavarná-e. Ha igen, akkor gáz van.

Ha erről többet szeretnél beszélgetni, írj rám, szívesen válaszolok.

2018. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És hozzámentél azóta?
2018. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!