Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ot honapja van baratom, eddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ot honapja van baratom, eddig minden rendben volt ma mar kevesbe, tobbi lent?

Figyelt kérdés

Ot honapja vagyunk mar egyutt es minden rendben volt,napi szinten talalkoztunk de dolgoznom kell es igy mar nem talalkozunk gyakran.Nem talalkoztunk es a kiskutyaja miatt nm figyelt ram es nem is nagyon irt vissza a kutya miatt es en ezt elutasitasnak vettem,nagyon szorongtam hogy szeret e engem.Utana megbeszeltuk de sanjos csak uzenetbe es azt hitte hogy en nem szeretem ot azert szorongok.Ugyebar ha nekem valami ilyen gondolat a fejembe csuszik en ezen ragodok folyton,de talalkoztunk munka utan es minden rendbe jott.Aztan kovetkezo nap mikor jott nem ereztem hogy szeretem csak az elejen

Borzalmas volt es nem tudtam mi van,megnyugtattak hogy megszoktam az erzest.

mivel sokat voltunk egyutt. Igazuk lehet mert nehany kiemelkedo alkalomnal ereztem es nagyon jo volt,de most megint nem erzem.Nem tudok meglenni nelkule,nagyon ragaszkodom hozza es sirok ha arra gondolok hogy szakitunk.minden rendben volt a kapcsolatunkban,semmi vita,semmi bonyodalom,borzasztoan szerettuk egymast.Mindketten azon vagyunk,hogy egybe maradjon a kapcsolatunk,nagy az akaratero es a kitartas de en nagyon sokszor sirok hogy elveszithetem es miert nem erzem a szerelmet,es harom nap egyutt let utan csak az autoban ereztem hogy hianyzik es mikor hazaertem es beleptem a szobamba,utana nagyon szorongtam es sirdogaltam.Ez tenyleg csak megszokas?Nagyon rosszul vagyok,nincs mar erom annyit sirtam az este es mar fogytam a sok stressztol ket kilot..

megegyszer mondom napi szinten talalkoztunk,nem volt semmi baj,imadtam ot nagyon,nem tudtam nelkule meglenni es most se mert ugy erzem nincs lelkitamaszom es hogy orokre ment el.



2018. aug. 5. 07:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt mondtak megszoktam hogy ott van mellettem es hogy nincs vetejtarsam
2018. aug. 5. 07:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez bonyolultabb mint Andy Vajna bankszámla száma...

De egyébként miért "szorongsz" olyan dolgon ami nem is aktuális? Ne rágódj feleslegesen mert nincs neki értelme!!

2018. aug. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak a korulmenyek miatt aggodtam miatta
2018. aug. 5. 07:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Néhány dologban magamra ismerek, csak mi 9 hónapig bírtuk. A válaszom nem lesz reménykeltő. Valószínűleg csak a megszokás és a társasághiány van benned, nem akarsz egyedül lenni, de valójában nem ez a fiú az, akivel boldog lehetsz. Csak ezt nagyon nehéz elfogadni, és idő kell hozzá. Én ugyanígy voltam vele, ha arra gondoltam szakítunk, sírnom kellett, de ahogy egyre inkább eltávolodtunk érzelmileg egyre valóságosabbá vált a helyes út és végül léptem. Persze minden kapcsolat más, nem vagyok én senki, hogy másoknak megmondjam mit tegyen, de az a fontos, hogy magadnak ne hazudj, hagyj időt magadnak, hogy kitaláld mit akarsz igazán.
2018. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!