Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúknak általában minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak általában minden csinos lányra feláll a farka?

Figyelt kérdés
A fiúknak minden lányra feláll? Elég csak ránézni egy lányra vagy hozzá is kell érni hogy felálljon tőle egy pasi farka?

2018. aug. 6. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem ilyen egyszerű. :D


Egyrészt, a szituáció nagyon sokat számít. Haveri körben pl én máshogy reagálok egy nagyon kivágott felsős lányra, viszont amikor barátnőmmel kettesben voltunk a szobában és rajta is kivágott felső volt, akkor.. hát szóval érted. A külső szerintem kevésbé szempont, bár én a nagyon duci és nagyon vékony lányokkal inkább passzolnám a dolgokat, de ez persze nem jelenti azt, hogy ők ne tudnának felizgatni.

2018. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Téged ez miért érdekel?
2018. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen szokták úgy hívni, hogy felizgul az ember. Márpedig ez egészséges embernél nem történik meg, valahányszor csak ránéz egy nőre.

Rengeteg dologtól függ, ki az a lány a fickónak, milyen eleve a szituáció, mennyire kanos az emberünk, stb.

2018. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csinos lányokról van szó, márpedig te azt kérdezted, és a fiú nincs valamiben nagyon elmélyülve (nem puncira gondolok), akkor igen. Legalábbis nekem igen...

17/F

2018. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
:D Na, mára is jó sokat nevettem!
2018. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Szituációtól is függ..Pl megyek az utcán a boltba útközben szembe jön nekem egy szép lány és már "12"- őt mutat :D :D ugyan már...legalább is ez nálam még Nem fordult elő..Viszont ha azt nézzük hogy ha egy csinos lánnyal kettesben vagyok fél mesztelen,egy szép nyári napon, akkor van rá sanc..Vagy még jobbat mondok..Barátnőddel szenvedélyesen csókolózol,akkor igen (természetes reakció)..Szóval a szituációtól,és kedvtől is függ..Nyilván kérdező egy lány vagy, ha meglátsz egy adonisz srácot,tesem kezdesz el az utcán szkreccselni..Vagy mégis? 🤔🤪
2018. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ez nem így megy :D akinek elég enyi az elég gyenge jellem

van mikor random feláll akár filmnézés közbe, de ilyen téren minimum egy heves csókolózás és tapi

2018. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😉
2018. aug. 14. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!