Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is ez tobb mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ez tobb mint baratsag? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Igazabol legjobb baratok vagyunk elvileg.

Rengeteget vagyunk egyutt, es akkor megy az olelgetes, puszilgatas, hatulrol atolel stb.

Uzenetekben pedig hogy szeret, tokeletes vagyok, nincs nalam jobb, en vagyok neki minden, nem tudja mi lenne vele ha nem lennek, en vagyok az alma.

nyuszi, baba, stb becenevek

De egyszeruen nem jutunk el odaig hogy nyiltan beszeljunk errol.. pedig igazabol neha en is ugy erzem hogy tobb ez mint baratsag..



2018. aug. 6. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egyértelmű.

Beszéld meg vele.

2018. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapd le.
2018. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen nyálasan még a párommal sem beszélnék, nemhogy az állítólagos legjobb haverommal. Túl egyértelmű a dolog, de ezt te is tudod.
2018. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mivel legjobb baratok vagytok, igy az oszinteseg alap dolog szerintem nalatok. Mert a baratok oszintek egymashoz. Igy most is legyel az hozza. Ha talalkoztok,vagy ha esetleg ugy konnyebb akkor ird le neki, hogy ugy erzed hogy tobbrol van szo mint baratsag. De viszont azon is gondolkozz el,hogy erdemes e elrontani e ezt a baratsagot?!🤷🏽‍♀️ Bar lehet hogy jo vege lenne neki, de az is benne van a pakliban hogy rosszul sul el a dolog, de ugy erzem hogy te elszeretned neki mondani, igy elobb utobb elis fogod neki. Pl, nekem is volt egy fiu baratom,es igen, hasonlo dolgok voltak, es szerelmes is volt belem..😅
2018. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!