Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem jött össze azzal a lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött össze azzal a lánnyal akiért titokban szerelmes vagyok, van még remény, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Még nem találkozunk, csak beszélgettünk facebookon. Most lehet furán néztek majd rám de szerelem volt első látásra, főleg, hogy előbb beszéltem vele mint láttam, és már megfogott az írásával is, már akkor szimpatikus volt nagyon de amikor megláttam egyszerűen nem tudom mi történt velem, életem leggyönyörűbb lánya, soha életemben nem láttam szebbet!

Szóval folytattuk a beszélgetést de nem "végződött" annyira jól. Igaziból nem is tudom mi történt, olyanokat mondott, hogy félreértettük egymást meg túl komolyan gondolom de azt is írta a végére vagy nem tudom, ami kis reményt ad. Mintha én egyből rázúdítottam volna az egészet és túl gyorsan akartam volna haladni, Pedig direkt nem mondtam semmi durvát, nem is mondtam el neki, hogy így érzek iránta. Csak beszélgettünk, mint két idegen, hobbi, múlt, tevékenység, érdeklődés stb. Aztán olyan témákat érintettem ami neki személyes volt, elnézést is kértem tőle aztán azt mondta ne magamat hibáztassam mindenért... Igaziból hosszú és zavaros én se nagyon értem mi történt.

De az lett a vége, hogy azt mondtam neki sajnálom, hogy így alakult meg minden és ha másképp látja vagy ha úgy érzi beszélgetne velem én mindig itt leszek és nyugodtan írhat.

Őszintén, szerintem nem fog írni, örül, hogy végre lekoptam vagy nem tudom...

De nekem nagyon tetszik, nagyon szimpatikus, mindenben tökéletes, külső-belső. Mintha az álmaimból lépett volna ki, de tényleg! Nem akarom elveszíteni és továbblépni (nem is nagyon tudnék vagy nem tudom, állandóan ő jár a fejemben)

Mit tegyek, hogy olyan legyen minden mint régebben? Akkor olyan jól elvoltunk, dumálgattunk azok voltak életem legszebb pillanatai. Gondolkoztam rajta, hogy majd akkor is írok neki majd én, de csak sok idő múlva vagy nem tudom (eleve azt hogyan bírom ki addig) Mit lehet tenni? Vagy mit mondanék? Igaziból annyira esélyt se adott nekem, nem ismerjük egymást teljesen csak úgy nagyjából, ezért sem értem miért jött ez egyik napról a másikra. Neki nincs senkije és bár fiatalabb mint én ez őt nem zavarja. Szívesen fogadok tanácsokat most mégis ilyenkor mit lehet tenni?...


18/F



2018. aug. 8. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a szép szerelem, elért Téged és sjaog a szíved...

Írjál neki, de ne "csak sok idő múlva", udvarolj, hódítsd meg!

2018. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát mond el neki
2018. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De most kell neki szerintem egy kis idő neki. Meg mivel azt írtam neki hogy ő keressen ha akar és máshogyan gondolja nem nagyon akarok én mostanában ráírni. Csendben szenvedek és reménykedem, hogy rám ír.

De attól csak még rosszabb lenne, szerintem ő nem gondol így rám (szinte biztos) csak az zavar nem is adott igazán esélyt, hogy mélyen megismerjük egymást és amiatt nem akarna velem beszélni. Jelenleg simán beszélni se volt sok kedve, kell egy kis szünet, csak nem tudom ha később rá írok mi legyen. Ha ő ír akkor egyszerű de nem hiszem..

Nem nagyon tudom mi tévő legyek...

2018. aug. 8. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is irj neki hoditsd meg. Aranyos vagy ne mondd el az erzeseid mert az igy nyomulos lehet de csak beszelj beszelj vele legyel vicces kedves stb titokzatos. Szurkolok majd ird meg milett a vege
2018. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem, a szerelem,

A szerelem sötét verem;

Beleestem, benne vagyok,

Nem láthatok, nem hallhatok.

[link]

2018. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Petőfi Sándor ,jó költő volt,de szerelemben ő se lelte örömét sokáig,azért is halt meg korán,ki tudja hogyan.
2018. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!