Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire vagyok beteg?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány (tudja) és ma elég sokszor elképzeltem, hogy milyen lenne vele azt csinálni... (pedig már december óta tetszik).Szerintetek ez normális?

2018. aug. 8. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális ha fantazialgatsz, ilyen ha az ember igazán szeret valakit szerintem :)
2018. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan ember aki ne fantáziálgatna, jó mondjuk én nem olyan személyekkel szoktam akiket ismerek (arra ott a párom és az nem csak fejben megy) :D
2018. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem betegség,csak vágy..a vágyakot meg mindenki tudja kikell elégiteni valamilyen módon 😀 A te esetedben ha nincs meg a csaj,viszont kell neked akkor mi is marad.Van egy mondás: Ha van barátnőm akkor szeretkezem,ha nincs akkor szeret kezem 🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2018. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!