Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor ideális egy kapcsolat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ideális egy kapcsolat? Mennyi az elnézhető korkülönbség?

Figyelt kérdés

2018. aug. 9. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Azt szokták mondani, hogy a 2 év a férfi javára az ideális korkülönbség.
2018. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Az ideális párkapcsolat az olyan amit két ember egyszerre akar.

Ha két ember introvertált akkor az összebújos sorozatnézős kapcsolat az ideális..

Ha két ember extrovertált akkor az együtt megyünk fesztiválozni kapcsolat az ideális..


Ez két emberen függ..


Tapasztalataim alapján a maximum 4 év

2018. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

A párom és én köztem van hat év, és teljesen jól megvagyunk két éve, lassan három, pedig "csak" 17 vagyok.

Szerintem ez attól függ, hogy ki mennyire érett, mennyire jó a közös probléma megoldás, kompromisszum kötés, stb.

2018. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én olyat is hallottam, hogy 4 év az ideális a pasi javára

Meg pl olyat is hallottam, hogy régen direkt 10 év korkülönbséggel házasodtak a pasi javára, hogy "majd szépen összeöregszenek"; és akkor pont úgy nem lesz olyan feltűnő a korkülönbség kinézetre, mert tényleg kinézetre összeöregszés; a másik meg, hogy átlagéletkorban is asszem kb akkor élnek uaddig (?), hogyha asszem a pasi idősebb 10 évvel, mert ők talán 10 évvel korábban mennek el. És akkor nincs ilyen özvegyszomorkodás vagy mi; hanem hát a két pajti szinte ugyanakkor rip. Nemtom ezt hogy szépen leírni, bocsesz. Na, a másik meg még, hát amennyi korkülönbség még nem zavaró az életükben -persze két már felnőtt esetében. -Amúgy lehet ebben valami, hogy 4 év; hát úgy sacc/kb én is annyira mondanám, muter mondta egyszer, és én végülis egyet tudok érteni vele. Elnézhető alapon meg bármennyi ami a párt nem zavarja, de csak ha tényleg mindketten felnőttek. Én ismerek 16 évnyi korkülönbséges párt is ,és tök jól megvannak, nem zavaró számukra a korkül. Jól kijönnek egymással. Pasi 40 csaj 24.

2018. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

#3

Remélem nem komolyan írtad ezt...Mert ha igen akkor elég beteg vagy!!

2018. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ettől lesz egy kapcsolat ideális vagy sem.
2018. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát azért sokat számit hogy már valaki nagy korú vagy sem pl ha a férfi 5 ével idősebb de még a lány még csak 15...ezt ugy tudom hogy a törvény bűntetti. de pl egy 25 éves nő és egy 30-32 éves férfinál már másabb a helyzet sokkal elnézöbbek az emberek igy van ez például ismerek olyan párt ahol a férfi 40 a nő meg 31 majdnem 10 év kor különbség van de senkit sem zavar de ha pl a faszi 20 a csaj meg csak 11.....:D remélem ezt nem kell részleteznem

de elég ebböl szerintem az ideális kor különbség 3 év az szerintem teljesen mindegy hogy a férfi vagy a nő az idősebb (pedig ezt az emberek jobban meg vetik mint ha egy 21 éves pali szed fel egy 15 éves lányt....

2018. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kor csak egy szám. Ezt még az óvónéni tanította.
2018. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A feleségem és én közöttem majdenm 10 év a korkülönbség. 3 hónap híján. De mi már 9 éve vagyunk együtt. És ez idő alatt, még egy hangos szóváltás sem volt közöttünk. Már össze is házasodtunk tavaly. Nem kapkodtuk el. Amikor megtalálod az igazit, olyan mintha megtalálnád a másik feled. Minden napod széppé teszi, boldog vagy ha a kedvesed boldog. Volt előtte rengeteg hosszabb rövidebb kapcsolatom, a leghosszabb 4 év volt. De mind a ketten úgy érezzük, hogy ez örökké tartani fog. Az első 9 éven már túl vagyunk. :) És nincsenek unalmas napjaink. Kívánom mindenkinek, hogy találja meg élete párját.
2018. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!