Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miket kérdezzek a sráctól?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket kérdezzek a sráctól? tobbi lent

Figyelt kérdés
A lenyeg higy mar egy ideje beszelgetunk, 3x taliztunk is mar. Nagyon jol erezzuk magunkat egymas tarsasagaban. Megint elhivott hogy talalkozzunk aminek nagyon urultem szval az lesz a negyedik talalka. Sokat beszelunk irasban, estenkent. Szoktunk igy egymastol dolgokat kerdezni. Arra lennek kivancsi, hogy mit kerdezzek tole amire olyan valaszt tudna adni hogy latnam belole hogy tenyleg bejovok-e neki, vagy esetleg utalna arra hogy el kene kezdenunk jarni? Mar egy olyat kerdeztem tole hogy mi a teljes velemenye rolam, es nagyon cukin leirta hogy mennyire bir, meg hogy szep vagyok stb.. csak szerintem mostmar ideje lenne lepni! Milyen kerdeseket tegyek fel neki szerintetek?

2018. aug. 10. 02:26
 1/2 anonim ***** válasza:

"kerdeztem tole hogy mi a teljes velemenye rolam, es nagyon cukin leirta hogy mennyire bir, meg hogy szep vagyok stb."

Ebből látszik, hogy a srác nem hülye! - ha az lenne, nem így írna.

Szépen, finoman irányítsad úgy a beszélgetést, hogy ne kelljen kérdezned, hanem a srác önmagától mondja el elképzeléseit a továbbiakról!

Ha kérdezel és ő nem egészen hülye, úgyis olyan választ fogsz hallani, amit és amilyet szeretnél.

2018. aug. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PeterN1971 válasza:

A kérdéseken felül javaslom, hogy érintésekkel is kommunikálj vele. Például kérdezd meg, hogy megmasszírozhatod-e a hátát.

Öleld meg amikor találkoztok.

Kérdezd meg, hogy hogyan szereti a szexet, és miután elmondta, kérdezd meg, hogy ezt megcsinálná-e veled is.

2018. aug. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!