Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16-17 éves fiúk ti összejönnét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves fiúk ti összejönnétek 20-21 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatrol beszelunk.

2018. aug. 10. 12:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Uhh bocsi felreertettem a kerdest:DDD elozo voltam, de visszafele is igaz
2018. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
5.vagyok azért vagy kevés fiúcska mert mert a nőknek biztonság kell és férfi.te még nagyon nem vagy az.és sorolhatnám hogy mi kell még a nőnek.te ezeket nem tudod még meg adni.ha meg nem tetszik a válasz minek írsz ide.remélem érhető voltam és fel is fogod
2018. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Hiaba probaltok kioktatni, egyaltalan ndm az volt a kerdes hogy szerintetek keves vagyok e neki vagy nem mivel nem lattok bele az egeszbe:D

Ugyhogy aki itt eli ki magat mert a sajat eleteben semmi nem jon ossze, inkabb alljon tovabb es okoskodjon masnak.:) koszi!

2018. aug. 10. 13:46
 14/23 anonim ***** válasza:
62%
Na ebből látszik ovis vagy még.kemény élet fiúcska.és milyen lesz még.holnap már a kezét kéred mi.bár nem a lánynak több esze lesz:)))
2018. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
42%
Jézusom, ilyen értelmiségű fiútól mit akar egy érett 20 éves nő?
2018. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%
Én bevállalnám.
2018. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Majd pont egy 21 éves lánynak egy 16 éves taknyos fog kelleni? 😂

Vicc komolyan

2018. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
23%

1.: Nem értem, miért kell minden egyes válaszra úgy reagálnod, mintha csak irigyek támadása lenne, amikor azok többnyire teljesen jogos és kultúráltan megfogalmazott válaszok.

2.: Amíg te kiskorú vagy (18 év alatt) és ő már huszonéves, addig ezt nem annyira tudom elképzelni komoly kapcsolatnak.Amikor a lány a fiatalabb azt általában sokkal könnyebben elfogadják (ahogy egy előző vàlaszoló említette, olyankor nincs az, hogy a fiú ne tudná teljesíteni a párkapcsolati "kötelességét"), de ha még 18 év alatt van, míg a fiú már elmúlt 20, addig az is nagyon ritkàn szokott működni. Én a helyedben megvárnám a 18-at és utána már sokkal nyugodtabban. Ilyenkor még sokkal jobban kijön a korkülönbség. De ez szerintem kettőtök döntése.

2018. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ.


Szerény véleményem szerint működhet egy ilyen kapcsolat, de!

Ha nem néz le a tapasztalatlanságom miatt, hajlandó velem "vesződni", bele lennék habarodva, nem tudok okot mondani, hogy miért ne.

Ellenkező esetben nem.


Teljesen más életszakasz.


Egyébként nem tudom miért kell a 16 éves fiúkat letaknyosozni, az, hogy te pl. nem fújtál orrot tizenéves korodban, vagy ennyire korlátolt vagy, hogy minden fiatalabbat lenézel, ne itt fejtsd ki.


Abban egyetértek az előző válaszolókkal, hogy a lánynak nem lenne elég a srác. Egyrészt vszínű ciki/fura lenne számára és a környezete számára, hogy egy tizenéves csurgatja a nyálát, másrészt a lánynak valószínű kialakult szexuális kultúrája van, volt már valakivel, tapasztalt, többet vár el, mint korábban.


(nem említve, hogy a tizenéves lányoknál is kb lehetetlen bevágódni, mert olyan nagy egojuk van, hogy a Burj Khalifa is elbújhatna amellett...)


Előny a tinilányokkal szemben, ha ő is szerelmes a fiúba (miért ne lehetne?), és a korkülönbség sem vészes, legyen 2 év a lány javára, akkor összejöhet.


A 20 éves lánytól elvárható lenne, hogy érettebben gondolkodjék és ne elvárások alapján, hanem saját meggyőződésből válasszon társat.

Tehát ha a lány azért nem választ téged, mert ciki/kicsi/túl tapasztalatlan vagy számára, akkor annyit is ér.


Örüljetek a kicsi dolgoknak is fiúk: a lányról kiderül, hogy nem illik hozzátok, ezzel megkímélitek magatokat némi szenvedéstől és felesleges köröktől!


Véleményem szerint működhet egy ilyen kapcsolat: mivel ideális esetben egy párkapcsolatban mindkét fél kívánja egymást, és egymást szeretik/tisztelik, nem a haverjaikat, ezért egy szolid 1-2-3 évnyi korkülönbség nem kéne, hogy jelentsen semmit.


Szerintem a legnagyobb probléma az, hogy míg egy 17 éves srác max. 12.-es, egy 20 éves lány meg minimum elsőéves az egyetemen/OKJ-n, más körökben mozognak, nehezebben találnak közös témát és nehézségeik lehetnek a szabadidejük összeegyeztetésénél.


Következtetés: a világ nem egy tündérmese, de kitartással, akarattal, isteni segítséggel sok minden elérhető. (igen, én hiszem Benne.)


Köszönöm, ha végigolvasta valaki szerény véleményemet. :)

2018. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
45%

kedves kérdező, kikéred az emberek véleményét, majd mikor temtetszik akkor "okoskodásnak" titulálod

ha eldöntötted, hogy neked mi a jó és mit csinálnál akkor nem kell osztoszkodni és költői kérdéseket feltenni

csináld azt amit jónak látsz, de ne más embereket szidj, mert elmondják a véleményüket



16 évesen 21 éves csajjal kavartam már ő többet akart én nem, szóval voltam hasonló helyzetben réggebben, szóval nem mondhatod rám, hogy irigy vagyok

bármilyen éretnek is tartod magad egy 21 éves lánynak nagyon gyerekes egy 17éves fiú, sok jellemző van amit nem tudna elviselni hosszú távon, max anyi, hogy eltudnád mondani "voltam idősebb lánnyal"

2018. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!