Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most tetszek neki? Én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tetszek neki? Én hogy mutassam ki?

Figyelt kérdés

Hello.

Van egy gyermekkori barátom. Én enyhén szólva 10 éve vagyok totál oda a srácért. 2 év korkülönbség van közöttünk. A két család között elég erős a barátság, szóval a szülők engem nagyon kedvelnek és az én szüleim is őt. Személyes okok miatt nem jöhetünk össze. De ez nem is zavar. Csak azt szeretném kideríteni, hogy ő vajon kedvel e engem legalább annyira, mint én őt.

Egy baj van. Ahogy meglátom, összeszorul a szám és alig bírok megszólalni. Igazából nem túl beszédes fiú, de azért valahogy jó lenne néha szóba elegyedni vele. (Hogy megtudjam, hogy bír e.)


Mellékinfó: Többször vettem észre, hogy bámul, mikor valahogy mégis egymáshoz szólunk, kicsit elpirul és mindig, mikor rámnéz, mosolyog.


Szerintetek ezek jelek arra, hogy bejövök neki?

Hogyan tudnám apró jelekkel mégis valahogy kimutatni, hogy kedvelem?


Segítsetek légyszi!



#fiú #szerelem #Gyermekkori barát
2018. aug. 10. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kedvel a fiú kislányom.


Ha valaki tetszik neked, akkor:


1.Szemkontaktus

2.Mosoly

3.Érintés

2018. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy hogy 10 éve tetszik?
2018. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2018. aug. 10. 19:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Személyes okok miatt nem jöhetsz vele össze?konkrétan mire célzol?
2018. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdésem mellé oda írtam volna, ha el akarnám mondani. De mindegy. Mindkettőnk szülei szeretnék, ha csak akkor kezdenénk ismerkedni, ha elég idősek vagyunk hozzá és ha komolyan is gondoljuk.
2018. aug. 10. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelj az egy dolog hogy te kitetted ide a kérdésedet,de ahhoz hogy normális válszokat kapj ahhaz rendesen írd le a kérdést.
2018. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
H nem érted a kérdést, ne válaszolj
2018. aug. 11. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Te pedig a saját heyzetedet nem érted,saját magadon nem tudsz kiigazodnj,azt sem tudod hogy tetszel e neki.Ha okoska lennél akkor nem tetted volna fel a kérdést,kiderítenéd

magadtól,nempedig kiírod ide az ostoba kérdésed

kisasszony.És gyáva is vagy..Másoktól kérdezed meg azt hogy mit csinálj,hogy mutazsd ki hogy neked is tetszik..Ui: segíts magadon Isten is megsegít

2018. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elég fiatal és tapasztalatlan vagyok ahhoz, hogy még ne tudjak kiigazodni magamon. Gyáva pedig nem vagyok, mert nem a döntés jogát ruháztam a válaszolókra, csak ötleteket kértem. A döntést a végén önállóan hozom meg.

Több szem többet lát.

2018. aug. 12. 09:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a korodtól leszel tapasztalt,hanem az élet fog téged megleckéztetni..Vannak emberek akik egy kenyeret még nem tettek le az asztalra,hiába 40 évesek... Szóval nem a kor számít ha egy utolsó senki vagy..Ahhoz hogy tapasztalatot szerezz,az élethez kell azonosulnod a körülményekhez,ne a korodra számíts..Azzal nem érsz el semmit sem ha idősebb leszel..
2018. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!