Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék tullépni rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék tullépni rajta?

Figyelt kérdés
Van egy fiu,akinek bevallottam hogy szertem(nem élőben,ami tudom hogy kissé gerinctelen),és ő azt mondta,h ő is érez irántam valamit,de túl fiatal vagyok hozzá.Amikor ez bevallotam,utána még vagy három napig írtam rá,aztán kezdtem úgy érezni hogy le akar koptatni,és inkább békénhagytam.Amióta nem írtam rá,egyre inkább akarok vele beszélni,és szinte mindig rá gondolok.Szerintetek mit tegyek,hogy elfelejtsem?

2018. aug. 11. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő azt írta hogy túl fiatal vagy akkor vagy igaz,és van esze,mivel nem szeretne nála fiatalabb lánnyal lenni,(azt meg pláne nem szeretné hogy a "törvénnyel" összeütközzön te végetted ) vagy szimplán gyáva (hazudott)..
2018. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? SEMMIKÉPP ne beszélj vele többet

Na de mégis, hány évesek vagytok?

2018. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe van sok szépfiu meg nem kell az elsőnél leragadni.

Biztos találsz olyat aki nem gerinctelen és figyel rád van időd még bőven.

2018. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!